Увага!

У зв'язку із запобіганням поширенню вірусної інфекції COVID 19, на період карантину з 01.11 змінено умови доставки.

Доставка буде провадиться тільки Новою Поштою. Можливість самовивезення з нашого магазину тимчасово відсутня.

Вибачте за незручність. Дякуємо за розуміння.

  • -40%
    Пуховик Jack Wolfskin COLD LINE JACKET M 1205091-1024
  • Пуховик Jack Wolfskin COLD LINE JACKET M 1205091-1024

Якщо ваша наступна експедиція приведе вас в місця, де подих замерзає прямо в повітрі, а борода покривається льодом, залиште місце в рюкзаку для COLD LINE JACKET. Ця пухова куртка особливо підходить для екстремально холодних і сухих погодних умов.

При розробці COLD LINE Jack Wolfskin в першу чергу сфокусувалися на максимальній теплоізоляції при мінімальній вазі, тому зупинили свій вибір на високоефективному утеплювачі з качиного пуха. Куртка оснащена подовженим захистом підборіддя і регульованим капюшоном, який чудово захищає вашу голову і обличчя.

Мембранна тканина STORMLOCK повністю вітронепроникна. А ще вона чудово дихає, що сприяє моментальному відведенню вологи і забезпечує потрібну вентиляцію пуху. За рахунок цього пух зберігає свої оптимальні теплозахисні властивості. Куртка оснащена регульованим нижнім краєм і внутрішнім манжетами, які перешкоджають попаданню снігу і холодного вітру всередину куртки.

Особливість:

- STORMLOCK ECOSPHERE 50D RIPSTOP: дуже легка, вітронепроникна і дихаюча тканина ріпстоп з армуючими нитками, на 100% виготовлена з переробленого поліестеру

- качиний пух 90/10 (пружність 700 cuin, сертифіковане RDS)

- знімний капюшон з можливістю регулювати внутрішній об'єм і область огляду

- 2 кишені для рук, внутрішня кишеня

- внутрішні манжети

- регульований нижній край

  • Стать: Мужские
  • Сезон: Зима