Рюкзак дитячий Jack Wolfskin LITTLE JOE 26221-1010

Невеликий рюкзак LITTLE JOE відповідає головним дитячим критеріям до такого роду речей: він має яскраве забарвлення і може похвалитися симпатичним малюнком на передній частині, що зображує відомий логотип Jack Wolfskin з вовчим слідом. Втім, батьків рюкзак теж може порадувати, так як він оснащений усіма необхідними атрибутами для використання дітьми молодшого віку. 
Ця модель має одне основне відділення, що відкривається зверху, велику зовнішню кишеню на блискавці і дві бічні, зроблені з сіточки. На зовнішній кишеню нанесені світловідбиваючі елементи. Також в рюкзаку присутній карабін для ключів, бірка для імені і ремінець зі зручною для дітей застібкою. 
Основна частина рюкзака зшита з тонкого, щільно сплетеного, надміцного матеріалу ARMATECH PLUS 600D. Він являє собою стійку до стирання тканину з текстурованих поліефірних ниток щільністю 600 ден. Зі зворотного боку вона покрита поліуретаном, що забезпечує водонепроникність. Крім того, матеріал не вицвітає і не піддається впливу ультрафіолету. 
У моделі використана дуже зручна підтримуюча система SNUGGLE UP, розроблена Jack Wolfskin для невеликих рюкзаків на кожен день. Вона передбачає наявність дуже широких лямок, плаского коромисла в області шиї і суцільної м'якої спинки з підкладкою EVA. Завдяки їм навантаження рівномірно розподіляється на велику м'яку поверхню по плечах і спині. Локальне навантаження на зону плечей істотно знижується, а рюкзак завжди відмінно сидить на спині. Низ рюкзака має додатковий амортизируючий прошарок. Модель підходить для дітей від 3 років. 
Розмір: 31 x 26 x 23 см
Обсяг: 11 л

Матеріал : 100% поліестер

  • Тип: Рюкзаки