Спортивні шкарпетки

Будь-які заняття спортом немислимі без додаткових аксесуарів, які дозволяють сформувати повноцінну спортивну композицію цілісності. Мова йде про шкарпетках, які на перший погляд не варті особливої уваги. Можна одягнути на ноги будь-які інші, або взагалі обійтися без них. Але особливість людської ступні така, що під час тривалих тренувань вона сильно нагрівається. Підвищений приплив крові підвищує температуру наших кінцівок. Вимагається забезпечення правильного тепловідведення, вентиляції та додаткової фіксації стопи. У деяких видах спорту спортивні шкарпетки або гетри є невід'ємною частиною спортивної форми.

В магазині SportUA в широкому асортименті надана така необхідна частина екіпіровки, як шкарпетки. Тут завжди можна знайти широкий вибір наступних типів цій частині галантереї:

  1. Гетри та гольфи. Обов'язковий атрибут футбольної форми або незамінна частина одягу будь-якого туриста. Вони надійно захищають ногу від потрапляння зайвої вологи, забезпечують захист від несприятливої температури не тільки ніг, але і всього гомілкостопа.
  2. Шкарпетки спортивні укорочені. Для тих видів спорту, в яких необхідно приховати видимість такого аксесуара, але його наявність необхідна для більш комфортних занять або тренувань. Будуть актуальні під час занять спортом у жарку літню погоду.
  3. Бігові шкарпетки. Спеціально розроблені шкарпетки для комфортних занять бігом. Їх спеціальна конструкція враховує навантаження, які отримує людська стопа під час тривалих пробіжок. Вони дозволяють рівномірно розподіляти отримані ударні навантаження, доповнюючи, таким чином, взаємодія ноги і спортивного взуття. Захищають від натирань і надійно фіксують голеностоп.
  4. Шкарпетки звичайного крою і розмірів. Завдяки тому, що вони створені спеціально для щоденних занять спортом, будуть зручні і для повсякденного носіння, тим, хто за родом своєї діяльності постійно «на ногах». Є спортивні шкарпетки білі, чорні або інших нейтральних кольорів.
  5. Шкарпетки для занять волейболом та гандболом. Можливість вибрати забарвлення під колір використовуваної форми. Такі шкарпетки доповнять ефект, одержуваний від спортивного взуття, надійно захистять ногу під час занять спортом. Допоможуть підтримати нормальну вентиляцію повітря в взуття та правильну тепловіддачу.

Дана частина спортивної екіпіровки в широкому асортименті представлена на нашому сайті. Спеціалізація нашого інтернет-магазину SportUA - це продаж всієї спортивної екіпіровки необхідної займається спортом. Товари для справжніх професіоналів або роблять перші кроки в заняттях спортом. Спортивна галантерея є необхідною частиною спортивної екіпіровки. Вартість шкарпеток, гольфів або гетр на нашому сайті SportUA найнижча. Це досягається прямими поставками товарів від офіційних представників і дистриб'юторів представлених брендів, минаючи схему закупівель у численних посередників. Наш магазин, єдиний з представлених в українському сегменті спортивних інтернет-ресурсів, що пропонують найбільш популярні моделі за розумні і конкурентоспроможні ціни. Завжди до послуг покупців, швидке оформлення замовлення і відправлення його по місту Київ і будь-яку іншу частину України.

Інтернет-магазин SportUA пропонує продукцію таких брендів:

  1. ASICS. Японський бренд представлений наступною продукцією. Шкарпетки спортивні укорочені, шкарпетки для занять бігом, утеплені і термоноские. Є шкарпетки asics чоловічі і жіночі, а також різних кольорів, спортивні шкарпетки білі і чорні, однотонні і багатоколірні,  шкарпетки спортивні укорочені, стандартної висоти і високі. Використовувані при їх створенні матеріали перевершують за своїми якостями натуральні тканини. Вони володіють підвищеною зносостійкістю, прекрасно захищають ноги від травм і натирань, чудово відводять зайве тепло та забезпечують правильну вентиляцію. Такі шкарпетки стануть гарним доповненням до фірмової спортивного взуття, а деякі шкарпетки asics можна носити щодня. Для зручних занять тенісом дуже підійдуть шкарпетки asics, спеціально розроблені для цього виду спорту.
  2. Errea. Італійський бренд, який представлений на нашому сайті спеціальними гетрами для футболу. Які є обов'язковою частиною форми будь-якого займається цим видом спорту. Будуть надійно утримувати захист ноги, створені з матеріалів, яким не страшні забруднення. Крім того, гетри улюблені багатьма туристами, які часто одягають їх у тривалі походи.

Всім, кому необхідно придбати бігові шкарпетки, рекомендуємо звернути увагу на моделі Running. Ці шкарпетки asics користуються заслуженим визнанням професійних бігунів. Купувати правильну і якісну екіпіровку краще в спеціалізованих місцях, яким і є інтернет-ресурс SportUA. У нас найкращі ціни і миттєва доставка по Києву і всієї території України.