Наколінники / Щитки / Воротарські рукавички

 

Увага!

У зв'язку з виниклою ситуацією в країні, пов'язаною із запобіганням поширенню вірусної інфекції, на період карантину, змінені умови доставки. Доставка буде проводиться тільки Новою Поштою. Можливість самовивозу тимчасово відсутня. Вибачте за незручність. Дякую за розуміння.

Продовжуючи тему спортивних аксесуарів, без яких заняття деякими видами спорту зовсім не можливі, а в більшості спортивних змагань просто необхідні, слід розповісти про такому вигляді спортивної екіпіровки, як захисна амуніція. Її завдання-мінімізувати згубний вплив силових зіткнень, зберегти тривалий позитивний заряд і обов'язково захистити здоров'я спортсмена.

Спеціалізований інтернет-магазин SportUA пропонує своїм клієнтам різні типи спорядження, мета якого забезпечити комфортне заняття такими видами спорту, в яких можливі травми мають місце бути. У екіпіровку багатьох видів спорту входить спеціальна захист різних місць тіла, які задіяні в ньому найбільш активно. З широкого асортименту, на SportUA представлені:

  1. Наколінники. Область їх застосування не обмежується волейболом, навіть якщо вони спеціально розроблені для цієї гри. Наколінники для волейболу можуть бути використані спортсменами, які займаються гандболом, волейболом чи футзалом. В деяких випадках вони рекомендуються тим, у кого недавно була травма в колінному суглобі, щоб уникнути її рецидиву. Тим спортсменам, вид спорту яких передбачає часті пересування, падіння і можливості контакту з іншими гравцями, наколінники строго обов'язкові.
  2. Щитки. Для спортсменів, що займаються футболом або футзалом. У цих видах спорту вони обов'язкові. У деяких випадках їх можна використати для іншого типу тренувань, в яких вимагається захист гомілкової кістки. Деякі любителі їзди на велосипеді із задоволенням застосовують їх. Це допомагає захистити ноги під час різних ситуацій. Високоякісні щитки футбольні купити можна в нашому інтернет магазині.
  3. Рукавички воротарські. Обов'язковий атрибут екіпіровки воротаря у футболі, футзалі, гандболі. Забезпечують надійний захист рук воротаря, адже досить часто йому доводиться зупиняти м'яч, що летить у ворота з дуже високою швидкістю. Вони не дозволять вислизнути м'яча з рук, допоможуть впевнено зловити і зафіксувати його в руках. Крім того, вони створені з сучасних матеріалів які забезпечують правильну вентиляцію повітря і відведення тепла.

Екіпірування представлена в магазині SportUA виробами тільки всесвітньо відомих брендів. Це японський виробник якісної і надійної екіпіровки – ASICS, а також італійський виробник екіпіровки для футболу та інших видів спорту – Errea. Всі товари, представлені в нашому спеціалізованому магазині, виходять нами тільки від офіційних дистриб'юторів та представників цих компаній на пряму, без залучення посередників. Це допомагає отримувати останні новинки найпершими і оперативно пропонувати нашим клієнтам. Крім того, вартість всієї захисної екіпіровки найнижча в сегменті інтернет-магазинів України. Товар оригінального якості і перевірені багатьма професіоналами моделі захисту спортсмена. Не складе труднощів вибрати необхідну модель, замовити її і чекати доставки. Наш ресурс SportUA потурбується про її швидкості і своєчасності. Неважливо де проживає покупець, будь то місто Київ або будь-який інший населений пункт. Україна зараз не відчуває труднощів з відправленням і отриманням замовлень.

Своїм клієнтам, наш магазин готовий запропонувати наступні моделі і типи спортивної захисту. Це в першу чергу захисна екіпіровка для:

  1. Волейболу, гандболу та баскетболу. Наколінники для волейболу незмінний атрибут гравців цих видів спорту. Наколінники для волейболу asics і Errea. Основна мета даного аксесуара, захист колінного суглоба спортсмена. Поглинання виникають ударних навантажень і мінімізація можливості отримання травми. Є моделі різних типів і кольорів, для дорослих спортсменів обох статей і дітей, з різними типами конструкції захисної складової коліна, від невеликих накладок і закінчуючи такими, які дозволяють безболісно пережити навіть найсильніше падіння на цю частину ноги. Наколінники для волейболу asics пройшли численні тестування та перевірки і отримали рекомендації Міжнародної асоціації спортивної медицини. Купуючи наколінники для волейболу ціна яких ніщо, порівняно з збереження цілісності і здоров'я організму.
  2. Щитки для займаються футболом, грають у футзал або велосипедистів-каскадерів. Щитки футбольні купити просто необхідно цієї категорії спортсменів. На полі просто не випустять футболіста без щитків. Часті падіння і підкати не мислимі без цієї частини екіпіровки.
  3. Воротарські рукавички. Також обов'язковий атрибут екіпіровки футбольного або гандбольного воротаря. Рукавички воротарські errea даний якість виробу, що дозволяє комфортно грати і ловити м'яч, спрямований у ваші ворота.

Всім, кому необхідно доповнити свою спортивну форму повноцінної екіпіровкою, придбати рукавички воротарські errea або наколінники для волейболу ціна яких найдемократичніша і доступна в місті Київ і решти України. Любителів спорту і професійних спортсменів чекає наш магазин SportUA.