Наколінники / Щитки / Воротарські рукавички

Продовжуючи тему спортивних аксесуарів, без яких заняття деякими видами спорту зовсім не можливі, а в більшості спортивних змагань просто необхідні, слід розповісти про такому вигляді спортивної екіпіровки, як захисна амуніція. Її завдання-мінімізувати згубний вплив силових зіткнень, зберегти тривалий позитивний заряд і обов'язково захистити здоров'я спортсмена.

Спеціалізований інтернет-магазин SportUA пропонує своїм клієнтам різні типи спорядження, мета якого забезпечити комфортне заняття такими видами спорту, в яких можливі травми мають місце бути. У екіпіровку багатьох видів спорту входить спеціальна захист різних місць тіла, які задіяні в ньому найбільш активно. З широкого асортименту, на SportUA представлені:

  1. Наколінники. Область їх застосування не обмежується волейболом, навіть якщо вони спеціально розроблені для цієї гри. Наколінники для волейболу можуть бути використані спортсменами, які займаються гандболом, волейболом чи футзалом. В деяких випадках вони рекомендуються тим, у кого недавно була травма в колінному суглобі, щоб уникнути її рецидиву. Тим спортсменам, вид спорту яких передбачає часті пересування, падіння і можливості контакту з іншими гравцями, наколінники строго обов'язкові.
  2. Щитки. Для спортсменів, що займаються футболом або футзалом. У цих видах спорту вони обов'язкові. У деяких випадках їх можна використати для іншого типу тренувань, в яких вимагається захист гомілкової кістки. Деякі любителі їзди на велосипеді із задоволенням застосовують їх. Це допомагає захистити ноги під час різних ситуацій. Високоякісні щитки футбольні купити можна в нашому інтернет магазині.
  3. Рукавички воротарські. Обов'язковий атрибут екіпіровки воротаря у футболі, футзалі, гандболі. Забезпечують надійний захист рук воротаря, адже досить часто йому доводиться зупиняти м'яч, що летить у ворота з дуже високою швидкістю. Вони не дозволять вислизнути м'яча з рук, допоможуть впевнено зловити і зафіксувати його в руках. Крім того, вони створені з сучасних матеріалів які забезпечують правильну вентиляцію повітря і відведення тепла.

Екіпірування представлена в магазині SportUA виробами тільки всесвітньо відомих брендів. Це японський виробник якісної і надійної екіпіровки – ASICS, а також італійський виробник екіпіровки для футболу та інших видів спорту – Errea. Всі товари, представлені в нашому спеціалізованому магазині, виходять нами тільки від офіційних дистриб'юторів та представників цих компаній на пряму, без залучення посередників. Це допомагає отримувати останні новинки найпершими і оперативно пропонувати нашим клієнтам. Крім того, вартість всієї захисної екіпіровки найнижча в сегменті інтернет-магазинів України. Товар оригінального якості і перевірені багатьма професіоналами моделі захисту спортсмена. Не складе труднощів вибрати необхідну модель, замовити її і чекати доставки. Наш ресурс SportUA потурбується про її швидкості і своєчасності. Неважливо де проживає покупець, будь то місто Київ або будь-який інший населений пункт. Україна зараз не відчуває труднощів з відправленням і отриманням замовлень.

Своїм клієнтам, наш магазин готовий запропонувати наступні моделі і типи спортивної захисту. Це в першу чергу захисна екіпіровка для:

  1. Волейболу, гандболу та баскетболу. Наколінники для волейболу незмінний атрибут гравців цих видів спорту. Наколінники для волейболу asics і Errea. Основна мета даного аксесуара, захист колінного суглоба спортсмена. Поглинання виникають ударних навантажень і мінімізація можливості отримання травми. Є моделі різних типів і кольорів, для дорослих спортсменів обох статей і дітей, з різними типами конструкції захисної складової коліна, від невеликих накладок і закінчуючи такими, які дозволяють безболісно пережити навіть найсильніше падіння на цю частину ноги. Наколінники для волейболу asics пройшли численні тестування та перевірки і отримали рекомендації Міжнародної асоціації спортивної медицини. Купуючи наколінники для волейболу ціна яких ніщо, порівняно з збереження цілісності і здоров'я організму.
  2. Щитки для займаються футболом, грають у футзал або велосипедистів-каскадерів. Щитки футбольні купити просто необхідно цієї категорії спортсменів. На полі просто не випустять футболіста без щитків. Часті падіння і підкати не мислимі без цієї частини екіпіровки.
  3. Воротарські рукавички. Також обов'язковий атрибут екіпіровки футбольного або гандбольного воротаря. Рукавички воротарські errea даний якість виробу, що дозволяє комфортно грати і ловити м'яч, спрямований у ваші ворота.

Всім, кому необхідно доповнити свою спортивну форму повноцінної екіпіровкою, придбати рукавички воротарські errea або наколінники для волейболу ціна яких найдемократичніша і доступна в місті Київ і решти України. Любителів спорту і професійних спортсменів чекає наш магазин SportUA.