Теніс

Теніс – дуже рухлива гра, яка вимагає максимальної концентрації від кожного гравця. Однак, як можна сконцентруватися на грі, якщо ваш спортивний костюм недостатньо зручний, відчувається кожен шов, а футболка бовтається? Саме з тією метою, щоб прибрати всі ці мінуси, була створена спеціальна одяг для тенісу. Вона щільно прилягає до тіла, шви згладжені, не в й комфортно і легко. Це дозволяє приділяти максимальну увагу грі і відчувати себе набагато впевненіше. Для того щоб це відчуття зберігалося, вже давно створено спеціальний одяг для кожного виду спорту. Купити їх можна в багатьох магазинах, але Україна вибирає інтернет – магазин SportUA. У спеціальному розділі сайту ви зможете знайти всі необхідні товари для заняття тенісом, які виготовлені кращими фірмами, світовими брендами asics і errea. Так само магазин пропонує продукцію такої фірми, як jack wolfskin. Дані фірми вже встигли отримати і виправдати довіру серед покупців не тільки в Україні, але й в багатьох інших країнах світу.
В інтернет-магазині SportUA товари для занять тенісом представлено такі підрозділи:
  1. тенісні Кросівки
  2. Толстовки 
  3. Футболки поло 
  4. Штани спортивні 
Всі товари, надані у розділі Теніс перевірені на якість, а ціна знижена до мінімальної, що робить їх ще більш доступними та популярними. Трохи уточнимо, навіщо і як підбирається одяг для тенісу:
 
Кросівки для тенісу. Досить важливо, щоб підошва взуття була досить щільною, однак при цьому носочок повинен залишатися еластичним. Це допоможе уникнути травм гомілки, які притаманні даному виду спорту (у зв'язку з різкими рухами на невеликій ділянці корту). Також зверніть увагу на зигзагоподібний або штриховий протектор – вони виготовлені спеціально для уникнення ковзання взуття по корту.  Ідеальним варіантом стануть кросівки asics тенісні. Саме дана фірма дотримується всі норми, які так само входить особлива будова п'яти – воно не дозволяє стопі відриватися від взуття, що так само знижує ризик травми.
 
Асикс тенісні кросівки – одні з найпопулярніших, завдяки найкращим характеристикам і доступній ціні. Досить популярним став запит «Кросівки для тенісу», так як підбір спеціального взуття дуже важливе для кожного гравця. Завдяки фірмам, що спеціалізуються саме на такій продукції, можна без сумнівів і особливою витрати часу вибрати ідеальні кросівки. Наприклад, асикс тенісні кросівки є відмінним вибором і доступним варіантом для кожного тенісиста.
 
Футболки для тенісу – такий одяг повинна володіти хорошою вентиляцією, щоб виключити ризик перегріву. Також тканина щільно сидить на тілі. У вигляді спеціальної сітки виконуються полімерні матеріали, що так само сприяє поліпшенню вентиляції. Футболки для тенісу так само часто називають «теніски». В асортименті магазину є як чоловічі, так і жіночі моделі всій одягу для занять спортом. Вони різні між собою кольорами, кроєм. В той час, як чоловічі моделі більш стримані, прямі, жіночі – навпаки, яскравіше і краще облягають фігуру.
 
Шорти для тенісу – не менш важливим є правильний вибір нижньої частини одягу для заняття спортом. Шорти для тенісу бувають чоловічими і жіночими. Чоловічі являють собою вільні шорти, головною характеристикою яких є зручність. Жіночі ж частіше виконуються у вигляді спідниці-шорти. Таким чином, забезпечується досить високий рівень вентиляції.
 
Штани для тенісу – даний тип одягу характеризується м'якими матеріалами і унікальним водовідштовхувальну властивість. Найчастіше використовуються для гри в погану погоду на відкритих кортах. Для цих же цілей виготовляється верхня закрита одяг – толстовки. Таким чином, ви зможете не припиняти тренувань навіть у дощову чи холодну пору року. Київ – один із самих великих міст, жителі якого захоплюються заняттями спортом. Саме тому вони стали постійними клієнтами інтернет – магазину SportUA.
 
Чому ж спортсмени, як початківці, так і досвідчені, обирають продукцію саме нашого магазину? Як завойовується довіру і чому варто довіряти фірмам, продукція яких надана в інтернет – магазині SportUA? Такої поваги фірмам вдалося досягти завдяки:
  • Незмінного якості продукції;
  • Максимально доступними цінами і постійним акцій і знижок;
  • Комфортна екіпірування для всіх видів спорту;
  • Досить швидка доставка, яка не змусить вас довго чекати і багато іншого.
Також сайт зручний своєю системою навігації – доступні різні варіанти пошуку товару, починаючи від призначення і закінчуючи конкретним назвою. Крім того, ви можете вибрати фільтр, за яким можна розподілити речі за розмірами, брендів і вартості. Так, кросівки asics тенісні можна знайти значно простіше, не витрачаючи на це дорогоцінний час! Враховуючи всі плюси нашого сайту, не залишається сумнівів у тому, що він – найкращий варіант для вибору спортивного інвентарю.