ASICS

Продукцію японської корпорації ASICS вся Україна замовляє в SportUA

Asics (Асикс) – це всесвітньо відомий бренд японської спортивного одягу, спорядження та інших аксесуарів. В каталозі компанії, реалізованому в нашому інтернет-магазині, представлена продукція ідеально підходить для самих різних видів спорту. Компанія ASICS випускає відмінну бігове взуття, яка регулярно стає однією з кращих на ринку. Взуття для баскетболу, що випускається даним брендом, визнана в Японії найкращою безліч разів.

Свою назву компанія отримала завдяки додаванню перших літер з відомого латинського виразу «Anima Sana In Corpore Sano», в перекладі на російську мову воно означає «В здоровому тілі здоровий дух». До 1977 року ця компанія називалася Onitsuka. Японці славляться своєю духовністю і глубокомыслием, тому основна мета компанії полягає в розвитку молоді через спорт. Зосередженість на виготовленні зручного спорядження для спортсменів, робить компанію ASICS одним з лідерів на ринку спортивного одягу і аксесуарів.

Історія розвитку і становлення іменного бренду з 1949 року і до наших днів

Через кілька років після закінчення Другої Світової Війни, житель невеликого японського міста Кобе, Кихачиро Онитсука вирішив відкрити компанію по виробництву спортивного взуття. Кихачиро надихнула ідея використання спорту для реабілітації дітей постраждалих від бойових дій. Він загорівся бажанням виготовляти зручне спортивне взуття для перспективних японських спортсменів. Так у 1949 році з'явилася компанія Onitsuka Co. На той момент Кихачиро не володів необхідними навичками виготовлення спортивного взуття, і він приступив до вивчення нового справи з притаманним його народу завзятістю та працьовитістю.

На підошві перших кросівок для баскетболу випущених компанією Onitsuka красувалося зображення голови тигра, яке в подальшому стало логотипом компанії, а сама компанія була перейменована в Onitsuka Tiger. Інновації, до яких завжди прагнула компанія, забезпечували її славою і прискорювали просування бренду. У 1951 році під брендом Onitsuka Tiger були випущені волейбольні кросівки з підошвою з вулканізованої гуми.

Середина 50-х років стала часом інновацій та пошуку найбільш якісних і передових рішень для виготовлення професійної біговій взуття. Компанія Onitsuka випустила перші в світі кросівки з закругленою формою передньої частини. Всесвітньо відомий ефіопський марафонець, рекордсмен Абебі Бикила з села Джато, до того як дізнався про компанії Onitsuka, бігав марафони босоніж. Згодом він почав одягати кросівки Magic Runner, так як вони були неймовірно зручні. Ця модель виділялася серед інших отворами для підтримки вентиляції, і відмінно охолоджували стопи, до того ж було виключено поява мозолів. У 1968 році японський бігун імені Кенже Кимихара посів друге місце на Олімпійських іграх, на ньому були надіті Magic Runner. У 60-х і 70-х роках бренд Onitsuka знайшов небувалу популярність і почав застосовуватися на різних змаганнях.

В 1977 році Onitsuka Co. об'єднався з компанією GTO, яка виготовляла та постачала на ринок товари для спорту і риболовлі JELENK, компанією, яка займалася виробництвом уніформи. Головою нової компанії, яка отримала назву ASICS, залишився Кихачиро Онитсука. Таке об'єднання вивело виробництво спортивного взуття на новий, більш якісний рівень. У 80-х роках ASICS експортував свої товари до 80 країн світу. На той момент ніхто, крім цієї компанії, не виробляв волейбольні кросівки, які були здатні поглинати удари. Також, компанія розробила футбольні кросівки, обладнані знімними шипами.

Європа зустріла ASICS набором труднощів. В США і Німеччині вже існувала фірма виготовляє спортивне взуття Adidas. До того ж, у компанії не було кваліфікованих продавців здатних реалізовувати і просувати товар. Цей період став переходом на зменшення витрат і збільшення прибутку. Таке становище стало чудовим ґрунтом для пошуку нових рішень і концепцій. Таким чином компанія випустила кросовки «Task XL-1», які скорочували витрати енергії бігунів і мали посилену підошву з шиповки «Cactus Plate».

Для зниження витрат було прийнято рішення перенести виробництво в Індонезію. Це було пов'язано з тим, що в Індонезії вартість робочої сили обходилося дешевше. У зв'язку з тим, що з ASICS конкурували такі мастодонти спортивного взуття як Nike і New Balance, компанія несла серйозні збитки, які вдалося ліквідувати лише після оптимізації збитковою на той момент схеми виробництва.

В 2000 році компанія розробила унікальну модель кросівок, які призначалися для бігунки Наоко Такахаші. В цих кросівках спортсменка показала кращий час на Олімпійських іграх. У 2002 році для Олімпійських збірних Японії, Італії та Нідерландів постачальником спортивного одягу виступала компанія ASICS. Кихачиро Онитсука помер в 2007 році у віці 90 років.

В 2005, 2007, 2008 і 2009 роках спортивні кросівки Asics визнавалися найкращими за версією самого авторитетного і читаного журналу в бігу «runner's World». Для досягнення такого визнання, фахівці компанії ретельно заміряли стопи 20 000 японських спортсменів і розробили ідеальну колодку для кросівок. Компанія ASICS присутній на всіх Олімпійських іграх з далекого 1964 року. Серед всіх компаній, що виробляють спортивне взуття та одяг ASICS займає 5-е місце. У штаті компанії на 2015 рік налічувалося 5700 співробітників у всьому світі. В Європі цей бренд вважається самим швидкозростаючим виробником взуття та спортивного одягу.

Завдяки сайту sportua.com товари компанії ASICS можна придбати і в Україні. На сайті представлений широкий асортимент, зазначені точні дані про будь-який товар і ціна. Доставка здійснюється кур'єрськими службами по всій Україні з центрального складу в Києві. Ми переймаємо досвід своїх колег і дбайливо ставимося до Вашої зручності і комфорту.

Логотип корпорації ASICS продуманий до дрібниць і пізнаваний у всьому світі

На кросівках присутній логотип компанії у вигляді чотирьох смужок, як на шкурі тигра (відгомони початкового бренду «Tigers»). Лінії посилюють фіксацію стопи, що робить цей елемент не тільки логотипом, але й невід'ємною частиною кросівок компанії ASICS.

Ми захоплені туризмом, спортивним способом життя, провели сотні годин на всіляких виставках і семінарах, а також співпрацюємо з великими дистриб'юторами, які допомагають нам зробити видатні товари компанії ASICS доступними для жителів України. Ми створили для вас зручний сайт, на якому Ви з легкістю знайдете зацікавив Вас товар, ознайомитеся з його характеристиками і зробите покупку так само легко, як і в простому магазині. ASICS – Ваш надійний помічник на шляху до спортивного способу життя.