Баскетбольні м'ячі: Командний спорт і Баскетбол

Баскетбол – дуже популярна спортивна гра серед сучасних людей різного віку, достатку і статевої приналежності. Особливо їм захоплюється молодь заради веселощів і фізичного розвитку. Це чудовий спосіб активного дозвілля і відпочинку, який приносить масу задоволення, веселощів і, головне, користь організму. Баскетбол сприяє розвитку уваги і координації рухів, зміцнює здоров'я і покращує загальне самопочуття. Не дивно, що з роками популярність гри в баскетбол зростає, його віддають перевагу молоді люди по всьому світу. Україна також обирає цю захоплюючу спортивну гру. У неї граю звичайні любителі активного способу життя і, звичайно ж, захоплені професіонали, для яких баскетбол – спосіб життя чи навіть професія.

Найважливішим атрибутом гри в баскетбол, безперечно, є баскетбольний м'яч. Без нього гра просто не відбудеться. Дуже важливо вибирати правильні і надійні м'ячі баскетбольні, адже саме від них залежить якість і результативність гри. М'ячі для гри в баскетбол бувають різні за призначенням, відрізняються найчастіше матеріалом і технологією виготовлення. Світовим відомим виробником м'ячів є велика японська компанія Mikasa. Саме баскетбольні м'ячі микаса відповідають всім стандартам і давно визнані міжнародною федерацією баскетболу. Ці м'ячі чудово підходять для аматорських ігор, тренувань та різних баскетбольних чемпіонатів.

М'ячі даного бренду обирають по всьому світу, так як їх якість і надійність вже перевірені часом і багатьма професійними баскетболістами.

Основні переваги, якими характеризуються баскетбольні м'ячі микаса:

 • Оптимальне співвідношення ціни та якості;
 • Привабливий зовнішній вигляд і оригінальний брендовий дизайн;
 • Виготовлення з високоякісних сучасних матеріалів;
 • Не мають аналогів інноваційні форми;
 • Оптимальний баланс м'якості і пружності;
 • Стійкий забарвлення, який зберігається тривалий час;
 • Гарантія стабільності траєкторії польоту;
 • Гарантія точності попадання в ціль

Придбати оригінальні м'ячі микаса баскетбольні на території України можливе за досить прийнятними цінами. Хороший вибір маячних м'ячів надає своїм клієнтам інтернет-магазин SportUA. Тут ви однозначно купуєте оригінальну продукцію, так як магазин працює тільки з офіційними дистриб'юторами компанії Mikasa в Україні. На сайті є вся необхідна інформація про товари. Зручний каталог та система фільтрації товару дозволить швидко підібрати підходящий вам м'яч.

Перед тим як м'ячі баскетбольні купити, слід розібратися, якими вони бувають і як виглядають. За стилем і місця гри м'ячі для баскетболу поділяються на такі види:

 1. Indoor – м'ячі для залу. Мають відмінне зчеплення. Виготовлені комбінованими з синтетичних матеріалів і натуральної шкіри. Для гри на вулиці не підходять, так як вони менш зносостійкі. Професіонали воліють м'ячі для залу зі спеціальним покриттям з мікрофібри, що сприяє кращому обхвату м'яча та приглушення ударів.
 2. Оutdoor – м'ячі для вулиці. Виготовляються із синтетичного матеріалу, що підвищує їх зносостійкість при активному контакті з асфальтним покриттям. Характеризуються відмінним зчепленням з поверхнею, дозволяючи гравцеві контролювати подачу.
 3. Універсальні м'ячі. Найчастіше виготовляють із гумових матеріалів, щоб забезпечити високу зносостійкість при контакті з грубою поверхнею. Чудово поводяться при грі на асфальтному покритті. Є універсальні м'ячі синтетичним покриттям композитним, якими добре грати на дерев'яних або гумових майданчиках.

м'ячі баскетбольні виготовляються в традиційних помаранчевих і коричневих відтінках, мають принти або раскрасы. Сьогодні знамениті бренди розширюють кольорову гаму, роблячи свої колекції більш оригінальними. Можна побачити різні колірні комбінації, яскраві кольори, різноманітні візерунки та фірмові дизайни. Виробництвом м'ячів для баскетболу займаються багато компаній, але повністю задовольняють потреби гравців любителів і професійних баскетболістів не багато. Мячи микаса баскетбольні на це здатні. Вони виготовлені з сучасних високоякісних матеріалів, відрізняються міцністю і надійністю. Такі м'ячі забезпечують комфортну і результативну  гру, прослужать вам максимально тривалий термін.

Баскетбольні м'ячі микаса – найкращий вибір м'ячів високої якості та надійності за прийнятну вартість. У чудових ігрових характеристиках і зносостійкості даних м'ячів однозначно немає ніяких сумнівів. Грайте в баскетбол найкращими м'ячами, нехай ваша гра буде цікавою та результативною!