Доставка та оплата

Доставка в будь-яку точку України

При замовленні потрібно вказати регіон доставки і бажаний варіант доставки товару. Кращий варіант доставки в регіони — Нова Пошта (вартість доставки коливається в межах 20-60 грн. в залежності від ціни, ваги товару та міста доставки). Кращий варіант доставки по Києву — кур'єр (вартість доставки 50 грн.). Також можливий індивідуальний спосіб доставки за попередньою домовленістю з менеджером.

Увага! Послуги транспортних компаній оплачуються окремо! Нам Ви оплачуєте лише вартість товару.

Оплата при отриманні замовлення і за передоплатою

Ми намагаємося не вимагати передоплати. Однак, в деяких випадках необхідно зробити передоплату, це пов'язано з умовами деяких постачальників, які отгужают дорогі товари по передоплаті. При післяоплаті Вам доведеться окремо заплатити транспортної компанії за доставку грошей назад до нас і за зберігання вантажу на відділенні (якщо Ви прострочили отримання).

Зручні варіанти оплати

  • Готівкою при доставці
  • Післяплатою
  • На карту Приватбанку
  • WebMoney (за попередньою домовленістю)
  • Реквізити для оплати Вам повідомить менеджер при оформленні замовлення.

Гарантія повернення грошей

Якщо Ви оплатили замовлення, але передумали його купувати з якоїсь причини, то ми гарантуємо Вам повернення грошей в повному обсязі. Але в такому випадку, Вам потрібно буде оплатити доставку товару до Вас і назад.

Увага! Згідно постанови Кабінету міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», нижня білизна і купальники, а також товари особистої гігієни входять до переліку товарів належної якості, що не підлягає обміну і поверненню.

Міряйте, а потім сплачуйте

При отриманні замовлення на пошті Ви маєте можливість оглянути товар, приміряти і оцінити якість. Ви не зобов'язані платити за товар, якщо Вам щось не підійде. Також, за попередньою домовленістю з нашим менеджером в Києві кур'єр зможе доставити Вам 2 різних розміру або найменування і Ви виберіть для себе підходящий.