ERREA

Немає жодного товару в цьому розділі.

Великий каталог спортивних товарів Errea доступних в Україні зі складу в Києві

Напевно багато хто чув про таких компаніях як ADIDAS, NIKE і REEBOK. З цими брендами знайомі як спортсмени, так і люди, які не мають практично ніякого відношення до спорту. Але існує компанія, яка заслуговує уваги до себе не меншої, ніж інші знаходяться у всіх на слуху. ERREA - це маловідомий в Україні (щодо всесвітньо відомих) бренд, але є безліч приводів звернути на нього увагу. Ось лише деякі з них:

  • Відмінну якість вироблених товарів і легкість обслуговування. Ця відмінна риса зумовлена тим, що компанія однією з перших застосувала у своєму виробництві Oeko-tex standart. Тим, кому не знайомий цей термін можна коротко пояснити. Вся текстильна продукція виготовляється без застосування шкідливих хімічних речовин;
  • Конкурентоспроможні ціни;
  • Дизайн зазвичай переважає яскравими тонами, але одяг не кидаються в очі своєю строкатістю. Навпаки всі відтінки гармонують і не виглядають зухвало;
  • При виготовленні широкого спектру товарів використовуються унікальні технології.

Після перерахування нами основного переліку достоїнств спортивних товарів у багатьох виникне бажання познайомитися з даним брендом більш уважно і фахівці інтернет-магазину SportUA завжди допоможуть вам у цьому.

Купити спортивне екіпірування не містить шкідливих хімічних речовин легко, якщо це Errea

Свій грандіозний хід компанія ERREA почала з перших кроків у Сан-Поло-ді-Торилле (San Polo di Torrile) знаходиться поруч з невеликим італійським містечком Парма в 1988 році. Засновник компанії Анжело Гандольфі, завдяки спільним зусиллям зі своєю сім'єю, почав випускати спортивний одяг. Справи пішли на лад і вже через десять років його компанія досягла грандіозних результатів. ERREA стала спонсором багатьох спортивних всесвітньо відомих клубів та широкого спектру спортивних організацій.

за Причиною, по якій велика кількість організацій набули тісна співпраця з виробником, стало бажання керівництва ERREA використовувати передові технологічні та дизайнерські рішення для виготовлення своїх товарів. Ось наочна демонстрація результатів сучасного підходу до ведення бізнесу в сфері з високою конкуренцією.

Всього за три роки свого існування компанія домоглася точного відповідності внутрішніх стандартів якості міжнародної системи тестування текстильних матеріалів, з їх подальшою сертифікацією – Oeko-Text Standart 100. На момент створення цієї системи (1992 р.) компанії було всього чотири роки. Це неймовірний темп розвитку, який робить ERREA компанією, яка піклується про якість своїх товарів, як жоден інший виробник.

В міжнародне співтовариство Oeko-Tex входять 17 дослідних інститутів, які відповідальні за сертифікацію і контроль дотримання всіх необхідних норм у досліджуваних зразках. Наукові дослідження цих інститутів також постійно поповнюють своїми результатами списки важливих вимог новими критеріями якості, яким повинні відповідати надалі перевіряються зразки.

За історію свого існування співтовариством Oeko-tex було видано понад 51 000 сертифікатів відповідності на мільйони всіляких товарів більше ніж 6 500 компаній зі всього світу. Oeko-Tex Standard 100 – це найбільш успішна марка створена для тестування текстильної продукції на вміст у ній шкідливих речовин і субстанцій.

Наявність цих сертифікатів у всієї текстильної продукції ERREA зайвий раз підкреслює високу якість продукції даної компанією продукції.

Вироби проходить тести на відповідність Oeko-Tex проходять ретельну перевірку, вході якої текстиль перевіряється на наявність важких металів, формальдегідів, хлорвмісних носіїв і наявність захисних речовин.

Якщо ви цінуєте високу якість спортивної екіпіровки і вам небайдуже, з яких матеріалів вона складається, то ваш вибір ERREA. Міцний текстиль, унікальний дизайн і комфорт роблять одяг від цього бренду незамінним елементом вашого гардеробу.

Каталог трикотажних виробів компанії представлений великим асортиментом волейбольної, баскетбольної та футбольної форми. Також в ньому ви знайдете куртки, м'ячі та інші спортивні приналежності. Вся представлена у нас продукція пройшла безліч тестів на відповідність високій якості.

Якщо ви шукаєте, де купити Errea в Україні, просто відвідайте інтернет-магазин www.sportua.com.ua. У нас фірмове якість гарантовано! А остаточний вибір залежить тільки від ваших уподобань. Ознайомившись з нашим асортиментом Errea, ви дуже швидко підберете потрібний товар, завдяки наявності великої кількості грамотно підібраних фільтрів. Гарантуємо вам швидку доставку по Україні зі складу в Києві та якісний сервіс в цілому!