Гарантія обміну/повернення товару

Ви придбали товар в інтернет-магазині SportUA! Будь ласка, уважно розгляньтепридбаний товар, акуратно розкрийте упаковку і переконайтеся, що зробилиправильний вибір! Якщо ви купили одяг або взуття, ще раз приміряйте, необриваючи заводських бірок та ярликів!

Може так статися, що ви помилилися у розмірі або не цілкомвпевнені в правильності свого вибору... Без зайвих хвилювань, ми приймемо товар назад і повернемо вам гроші, абозамінимо його на аналогічний, відповідного розміру за умови, що дотриманівсі умови повернення товару належної якості, які регулюються ЗакономУкраїни про Захист прав споживача http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1023-12а саме:

1.       Термін повернення

Товар, придбаний вінтернет-магазин SportUAви можете повернути протягом 14-ти календарних днів з моменту його отримання.

2.       Умови повернення

·        Належний товарний вигляд (відсутність слідівшкарпетки, плям), цілісність упаковки і наявність заводських бірок та ярликів

·        Наявність товарного чека, що підтверджує факткупівлі товару саме у нас.

·        Витрати, пов'язані з пересиланням товару,оплачуються Покупцем.

* Зверніть увагу: якщо надісланий вами товарне відповідає необхідним умовам і не підлягає з цієї причини повернення, мивідправимо його вам назад.

3.   Як оформити повернення і способиповернення

·        Відправте лист на нашу електронну адресу:sportua@sportua.com.ua з поміткою в темі «повернення/обмін». Вкажіть своїконтактні дані, номер замовлення і коротко опишіть причини повернення товару. Впротягом робочого дня, або на наступний за вихідним/святковим днем, з вамизв'яжеться менеджер

·        Повернення грошей здійснюється шляхом перерахуваннягрошових коштів на банківську карту Покупця протягом 1-2 робочих днів, алене пізніше 7 календарних днів, з моменту отримання повернення товару на складПродавця.

На жаль, ми незможемо прийняти повернення в деяких випадках:

·        Після 14-ти днів з моменту його отримання;

·        При відсутності товарного чека, що підтверджуєфакт покупки

·        При неповній комплектації повернення: відсутностіупаковки, в якій товар був доставлений, ярликів, етикеток тощо

·        Якщо ці товари були у вжитку.

·        Якщо при відправленні повернення ви вказали спосібоплати «післяплата», ми не зможемо його отримати і посилка будевідправлена назад!

Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначеноПостановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. Шкодуємо, алеоформити повернення на білизнінатільна, в тому числі купальники, панчішно-шкарпеткові вироби і т. п. ми незможемо.

Знайте, що Закон України про Захист прав споживача гарантуєне лише ваші права, а й права інших споживачів, які придбаютьповернутий вами товар!

!!!Якщо ж ви отримали товар неналежної якості(мається на увазі товар, який не може забезпечити виконання своїхфункціональних якостей чи несправний, має виробничий дефект, євідмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті),  усі витрати, пов'язані зповерненням товару, бере на себе інтернет-магазин SportUA.

Помилка в тексті

Спасибі!
Ваш коментар відправлений!