MIKASA

Всесвітньо відомий бренд Mikasa - історія спортивних інновацій довжиною в 100 років

В 1917р. у передмісті японського міста Хіросіма групою зацікавлених однодумців було засновано невелику комерційне підприємство Myojyo Rubber Industry Co., яке спеціалізувалося на випуску спортивного інвентарю та спортивного взуття під нікому не відомим тоді назвою Mikasa. Цей рік можна назвати роком появи на світ одного з найпопулярніших виробників спортивних товарів як для учасників світових чемпіонатів, так і для любителів спорту. В даний час Mikasa – є найвідомішим брендом серед волейболістів і ватерполистов.

М'ячі Mikasa ось вже більше п'ятдесяти років не поступаються пальму першості іншим виробникам спортивних м'ячів у таких видах спорту, як волейбол, футбол, гандбол і т. д. М'ячі отримали визнання Міжнародних федерацій і вважаються, на їхню думку, кращими серед виробників подібної продукції. Різні сертифікати незмінно підтверджують винятковість продукції.

Mikasa – є основним партнером багатьох спортивних федерацій. У їх числі Міжнародна і Європейська федерації волейболу, а також Міжнародна федерація з плавання. Про високу оцінку продукції говорить той факт, що м'ячі Mikasa є офіційно затвердженими зазначеними федераціями і використовуються на всіх світових чемпіонатах.

З 1964 року, компанія MIKASA є одним з офіційних спонсорів Олімпійських ігор. Спочатку це був волейбол, а пізніше до цього виду спорту були додані пляжний волейбол і водне поло. Волейбольні м'ячі MIKASA визнані єдиним можливим варіантом для ігор на всіх Чемпіонатах, які проводяться в Україні з волейболу включаючи всі ліги, а також серед спортивних шкіл спеціалізуються на волейболі.

На сьогоднішній день, компанія зробила гігантський крок від невеликого підприємства Myojyo до Mikasa Corporation зі штатом постійних співробітників у три тисячі чоловік, що має у своєму складі чотири дочірні компанії практично у всіх частинах світу. Так само компанія має в своєму розпорядженні двома фабриками по виготовленню м'ячів, бюро дизайнерських розробок і лабораторією для науково-дослідних робіт. Mikasa раніше не зраджує своїм початковим принципам – розвивати високі технології для застосування їх у виробництві гідних спортивних товарів не володіють високою стоиостью.

Завдяки інтернет-магазину sportua.com.ua м'ячі Микаса доступні, як ніколи раніше

Володіючи високими характеристиками м'ячі Mikasa затребувані як серед професіоналів, так і серед любителів. Одним з основних переваг є поєднання щільності і пружності, що допомагає маневрувати м'ячем і досягати найкращого результату. Не менш важливою якістю є, і дуже висока зносостійкість, як правило вироби не вимагають спеціального догляду. Це обумовлено тим, що м'ячі зроблені з якісних сучасних матеріалів, а підкладка виконана з натурального каучуку.

Так само у нас легко замовити, такі супутні товари для ігор з м'ячем, як насоси та підставки для м'ячів, голки, свистки, волейбольні сітки Mikasa.

Гарантуємо швидку відправку і своєчасну доставку зі складу в Києві в будь-яке місто України зручними для Вас кур'єрськими службами.