Борцовки (Чоловіче взуття)

Існує окрема категорія занять спортом, яким займається переважно сильна половина людства. Це заняття класичною боротьбою, самбо або популярним зараз рукопашним боєм. Ці види спорту протягом всього часу свого існування допомагали сформуватися сильним і впевненим чоловікам. Україна завжди була батьківщиною багатьох відомих борців. Як і для інших видів спорту, заняття боротьбою вимагають певної спеціально створеної екіпіровки. Мова йде про борцовках, спеціально розробленої і створеної взуття на м'якій підошві і забезпеченою шнурівкою. Борцовки обов'язково повинні бути виготовлені з м'якого матеріалу, адже під час змагань або тренувань, займається знаходиться в тісному контакті з суперником. М'який матеріал борцовок допомагає уникнути травм, а їх нековзна підошва забезпечує необхідну зчеплення з підлогою або матами.

З розвитком технологій в області спорту, чітко позначилися вимоги до спортивного взуття використовуються спортсменами в тому або іншому її вигляді. Це дозволяє поліпшити спортивні показники та підвищити віддачу займається, без особливих труднощів з його боку. Вимоги, що пред'являються до такого типу взуття як борцовки наступні:

  • Обов'язкова наявність на борцовках накладок круглої форми. Вони розташовуються на місці кісточки голеностопа і захищають її. Борцовки asics позбавлені такої особливості, їх конструкція продумана і захищає не тільки одну частину ноги, а повністю весь голеностоп.
  • Відсутність на підошвах борцовок виступаючих частин. Виняток у використанні на підошві твердого пластику або інших штучних елементів. Борцовки асикс мають підошву, створену з м'якого натурального каучуку. Який багато в чому перевершує натуральну шкіряну підошву.
  • Конструкція борцовок обов'язково повинна надійно фіксувати гомілковостопний суглоб. Для запобігання травм і розтяжок. Борцовки інтернет магазин SportUA пропонує обладнані спеціальною колодкою, яка повністю мінімізує виникнення будь-яких травм і надійно фіксує правильне положення стопи під час занять.

Борцовки чоловічі тривалий час виготовлялися з натуральної шкіри або замші, які вважалися кращими матеріалами для них. Але у шкіри є істотний недолік, вона не може гарантувати правильну вентиляцію повітря і володіє поганими теплопровідними властивостями. Ця проблема була вирішена за допомогою використання високотехнологічних «дихаючих» синтетичних матеріалів. Борцовки asics виготовлені комбінованим способом: частина борцовок з синтетики, а відповідальні ділянки і задник шкіряні. Шнурівка зручна і продумана. Забарвлення моделей може бути класично строгими, також є моделі яскравих або комбінованих кольорів.

Якщо необхідно купити борцовки асикс перегляньте наш портал. Спеціалізований інтернет ресурс SportUA пропонує своїм клієнтам тільки найпопулярніші моделі спортивного взуття. Борцовки чоловічі, представлені на нашому порталі купуються тільки у офіційних дистриб'юторів або представників компанії ASICS. Пропоновані нами ціни на таку специфічну і досить рідкісну спортивну екіпіровку, як борцовки асикс найкращі на всій території України. Спортивний одяг і взуття цього бренду не сильно відома в нашій країні. Однак користується заслуженою популярністю у всьому світі. Доставка замовленого товару здійснюється швидко і клієнтові не доведеться довго чекати придбання. Не буде проблемою і місце проживання замовника, відпрацьована система дозволить отримати замовлений товар і жителю Києва і невеликого містечка України. А найголовніше – наш портал пропонує тільки якісну та оригінальну взуття для занять боротьбою або популярними змішаними бойовими стилями.

Тим, хто займається боротьбою або іншими видами єдиноборств, в екіпіровку яких обов'язково повинні входити борцовки, слід звернути увагу на представлені на нашому ресурсі борцовки asics. Ці моделі відрізняються наступними особливостями конструкції:

  1. У них використана спеціально розроблена для борцовок колодка типу «Каліфорнія»
  2. Шнурівка борцовок ассиметрична і зручна. Є особливий кишенька, що б заховати виступаючі шнурки.
  3. Підошва складається з двох секцій виготовлених за технологіями Split Sole або Matflex

Однозначно, що шукають борцовки інтернет магазин SportUA надає відмінну можливість не тільки придбати нову пару, але і на особистому прикладі переконатися в їх зручності та продуманій конструкції. Таке взуття стане гарним доповненням до екіпіровці і допоможе досягти нових перемог і знайти велику впевненість під час відповідальних змагань. Купити борцовки асикс - означає зробити правильний крок у бік підвищення власних можливостей.