Бігові кросівки (Чоловіче взуття)

Заняття бігом сміливо можна назвати відправною точкою послужила створення спеціального спортивного взуття. Бігати босоніж було незручно, та й взимку і в негоду не дуже побігаєш на босу ногу. Використовувати важкі черевики з підборами і виготовлені з грубої шкіри або інших матеріалів теж не комфортно. Почалися створюватися особливі туфлі для бігу. Вони мали рівну підошву, а верх виготовлявся їх міцною, легкою і водовідштовхувальним парусинової тканини. Ще більш комфортними такі прабатьки спортивних бігових кросівок вийшли після використання як підошви натурального, а згодом штучного каучуку. Були винайдені кеди на шнурівці. Ось і весь невеликий вибір спортивного взуття, доступною нашим предкам.

Тільки в кінці 40-х і початку 50-х років минулого сторіччя почався випуск спортивного взуття для різних видів спорту. Багато відомі спортивні бренди з'явилися саме в цей час. Не стала винятком і японська компанія ASICS, що сконцентрувала свої зусилля на розробці спортивного взуття для бігу. У середині 80-х років 20 століття, компанія розробила і запатентувала унікальну технологію ASICS Гель, яка до цього часу залишається найкращою системою амортизації і поглинання ударних навантажень в спортивному взутті. У 90-х роках минулого століття, компанія ASICS випускає модель GT 2100. Кросівки асикс бігові чоловічі цієї моделі залишалися популярними і раскупаемыми серед займаються бігом на протязі 15 років. 2000-х тисячна серія стала настільки продуманої, що всі основні елементи конструкції і використані новаторські рішення, досі застосовуються при створенні нових типів бігових кросівок. Україна мало знайома з виробами цього бренду, кросівки для бігу чоловічі asics раніше придбати тут було дуже проблематично.

На порталі SportUA широко представлений асортимент кросівок для занять бігом. Ми реалізуємо тільки найпопулярніші і затребувані моделі. Кросівки для бігу чоловічі asics поставляються в наш магазин офіційними представниками і дистриб'юторами компанії ASICS Україні. Наш інтернет-ресурс продає тільки оригінальні бігові кросівки чоловічі брендів ASICS і Muzino. Це кращі кросівки для заняття будь-яким типом бігу. Вони будуть однаково корисні як професійним спортсменам, так і тим, хто вирішив почати не тривалі ранкові пробіжки. Продаються на нашому ресурсі SportUA бігові кросівки чоловічі діляться на наступні категорії за типом особливостей стопи людини:

  • motion control (конструкція кросівок обмежують рух) для максимальної фіксації ступні людини, щоб заняття бігом були комфортні, навіть якщо вони йому протипоказані. Відмінне рішення для початку відновлювальних фізичних навантажень
  • stability (стабілізуюча система) для оптимальної стабілізації стопи і підвищення амортизації під час бігу. Купити чоловічі бігові кросівки такого типу потрібно людям, що страждають зайвою вагою.
  • cushion (кросівки, обладнані амортизуючою системою) покликані максимально амортизувати ударні навантаження, яким піддається стопа людини під час бігу

Перш ніж купити чоловічі бігові кросівки, необхідно чітко розуміти для яких цілей буде використовуватися купується спортивне взуття. Всі спортивні кросівки для бігу можна розділити на групи за специфікою використання:

  1. Темповики. Кросівки для нетривалого, але швидкісного бігу. Типова модель такого типу ASICS GEL-Galaxy 8
  2. Марафонки. Для подолання довгих дистанцій. Яскравий представник такого типу кросівок, модель ASICS GEL-DS RACER 10
  3. Полумарафонки. Універсальне поєднання можливості долати довгі відстані і в будь-який момент дозволити розвинути високу швидкість на короткій дистанції. ASICS GT-1000 2 G-TX модель такого типу, продовжувач традицій 2000 серії.
  4. Позашляховики. Моделі для пробіжок по пересіченій місцевості. Це моделі з індексом Enduro та Trail.

Кросівки асикс бігові чоловічі створені різних типів, під виконання конкретних завдань і особливостей використання. Кожна модель має свої індивідуальні особливості, з якою можна ознайомитися під її детальним описом. Портал SportUA найбільший представник українського сегмента мережі, де самий великий і якісний вибір спортивних кросівок для занять бігом. Купити кросівки для бігу чоловічі по найдемократичнішим цінам можливо лише у нас. Ніде не знайдете ціни нижчі, ніж на SportUA. Всім хто вирішив зайнятися підвищенням свого фізичного рівня, і почати його з пробіжок - купити кросівки для бігу чоловічі просто необхідно. За допомогою нашого інтернет-магазину легко зробити правильний вибір. Обраний товар буде оперативно доставлений покупцеві в місто Київ або інший населений пункт України.