Кросівки гандбольні (Чоловіче взуття)

 

Увага!

У зв'язку з виниклою ситуацією в країні, пов'язаною із запобіганням поширенню вірусної інфекції, на період карантину, змінені умови доставки. Доставка буде проводиться тільки Новою Поштою. Можливість самовивозу тимчасово відсутня. Вибачте за незручність. Дякую за розуміння.

Немає жодного товару в цьому розділі.

Гандбол - дуже давня і найпопулярніша командна гра. Була відома ще в Стародавній Греції, але повністю сформувалася, як самостійний вид спорту, в кінці 19 століття. Її появу можна назвати випадковим. Данські футболісти, щоб не пропускати свої часті тренування в зимовий час року, а тоді ще не існувало закритих спортивних залів, бігали звично по полю, але тримаючи м'яч у руках. Намагаючись забити його в зменшені тренувальні футбольні ворота. З часом правила трохи видозмінилися, зменшився й розмір воріт. У 1936 році гандбол, або як його ще називали «ручний м'яч», був офіційно введений в програму олімпійських ігор. В даний час гандбол дуже популярна гра, поріг входження в яку не вимагає особливих фізичних зусиль. Грати в неї можуть усі категорії віку, чоловіки, жінки і діти. А задоволення від процесу гри просто величезна. Україна відома своїми численними гандбольний клубами. Київ має достатню кількість спеціальних місць для занять цим захоплюючим видом спорту.

Як і в інших видах спорту, для повноцінних занять гандболом необхідна відповідна екіпіровка. Особливо важливою в цьому виді спорту правильно підібране спортивне взуття. Чоловічі кросівки для гандболу необхідно підбирати з особливою ретельністю, адже якісні гандбольні кросівки - вже половина успіху грає. Є і специфічні моменти при виборі цього взуття, це колективний вид спорту і в ньому кожен гравець виконує на ігровому полі свої наперед визначені функції. Чоловічі кросівки для гандболу необхідно підбирати з урахуванням позиції гравця на полі:

  • Захисникам в гандболі необхідна взуття, максимально захищає голеностоп, що забезпечує підтримку стопи і надає необхідну амортизацію. Це пов'язано з тим, що захисник постійно змінює місце розташування на полі і його пересування не повинні викликати підвищеної стомлюваності.
  • Гравцям кутовий лінії необхідні кросівки забезпечують підтримку щиколоток. Взуття повинна бути максимально легкою і виготовленої з м'яких матеріалів. Це потрібно для розвитку високих швидкостей при атаках або контратаках.
  • Центральні гравці обов'язково повинні віддати перевагу моделям кросівок, що забезпечує гнучкість, підвищене зчеплення з поверхнею. Взуття повинна забезпечувати правильне положення стопи на протязі всієї гри.

Чоловіче взуття для гандболу, представлена на сайті інтернет-магазину SportUA, тільки оригінальної якості. Продаються кросівки для гандболу чоловічі - це найпопулярніші, перевірені часом і багатьма професійними гравцями в гандбол моделі. Наш спеціалізований ресурс пропонує своїм покупцям моделі від всесвітньо відомого бренду ASICS. Це найбільший виробник спортивного екіпірування і взуття з Японії. Спортивне взуття ASICS займає лідируючі позиції в таких видах спорту, як гандбол і волейбол. Багато національні збірні і відомі гандбольні команди використовують тільки гандбольні кросівки asics. Спортивне взуття для гандболу розроблялася ASICS протягом тривалого періоду часу. Проведені дослідження дозволили розробити безліч технологій що забезпечують комфортну гру, зниження травмонебезпечності і досягнення максимальної віддачі займається.

Чоловіче взуття для гандболу від бренду ASICS забезпечена такими передовими нововведеннями як:

  1. Гандбольні кросівки asics сконструйовані з застосуванням запатентованої технології ASICS Гель. Використання спеціального гелевого матеріалу підошви кросівок підвищує динамічні показники грає, його стрибучість, спритності і різкість. Дозволяє мінімізувати навантаження на стопу ноги і хребет. Перешкоджає розвитку втоми і розсіює ударні навантаження.
  2. Кросівки для гандболу чоловічі від ASICS обладнані литий колодкою встановленої в центральній частині підошви. Її використання запобігає можливість «скручування» стопи, забезпечує легкість пересування і підвищує надійність конструкції.
  3. Кросівки гандбольні чоловічі оснащені колодкою спеціального типу «Каліфорнія». Вона дозволяє домогтися відчуття єдиного цілого з ногами гравця. Устілки знімні, з можливістю заміни на інший, зручний займається тип.

Всім, хто вирішив долучитися до занять таким захоплюючим видом спорту, як гандбол, рекомендуємо придбати спеціалізовану взуття на нашому порталі SportUA. Кросівки гандбольні чоловічі найбільш затребуваних розмірів, від великих до підліткових. Клієнтів приємно порадують ціни на таку специфічну і рідкісну взуття. Вона найдемократичніша на всій території України, навряд чи можна знайти дешевше. Швидке оформлення і відправлення замовленої взуття виконується Києву і всієї території нашої країни. Порадуйте себе довгоочікуваним придбанням або підготуйте екіпіровку для підростаючого покоління майбутніх гандбольних зірок.