Тенісні кросівки (Чоловіче взуття)

Немає жодного товару в цьому розділі.

Теніс не дарма вважається найаристократичнішим видом спорту. Пов'язано це в першу чергу з історією появи цієї популярної в наш час гри. Створена, як розвага для французької аристократії спортивна гра, в якій, озброївшись ракеткою, необхідно було неспішно перекидати м'яч через невисоку сітку, вона еволюціонувала в наймодніший вид спорту. Всі монархи Франції були великими любителями тенісу і обов'язково влаштовували змагання на визначення найіменитішого. Багато починаючих тенісистів мріють стати «першою ракеткою» світу. Щорічно проводяться найбільші змагання – Кубок Девіса, Вімблдонський турнір та Відкритий чемпіонат Австралії. Київ може порадувати любителів цієї гри наявністю численних кортів різних типів.

Гра за час свого існування зазнала незначні зміни. Грати можна на корті з штучним покриттям, природним або спеціально створеним трав'яним. З'явилися споріднені тенісу типи ігор, такі як сквош – в який можна грати як самостійно, так і в парі. Рэкетс і ракетбол, хоч і не такі відомі ігри, і Україна не сильно з ними знайома, теж є родичами своєму прабатьку – тенісу.

Для повноцінної гри в теніс потрібна відповідна екіпіровка. Звичайно грати в нього можна і без особливого дотримання спортивної форми, на аматорських рівнях, але взуття для тенісу обов'язково повинне бути спеціальним. Створюється воно з урахуванням вимог, що висуваються до того, хто займається тенісом. Чоловічі тенісні кросівки слід підбирати з урахуванням багатьох особливостей, а саме:

В першу чергу необхідно знати, на якому покритті корту буде проходити гра. Для твердих або грунтових покриттів корту, необхідні кросівки з неглибоким типом протектора. Його візерунок схожий на «ялинку». На кортах обладнаних штучним або натуральним трав'яним покриттям слід вибирати кросівки для тенісу чоловічі, підошва яких обладнана невеликими «шипами» для повноцінної зчеплення з поверхнею. Якщо суцільне покриття типу «килим», слід купувати взуття з абсолютно гладкою і рівною поверхнею.

Слід знати свій тип стопи. Кожна людина індивідуально розподіляє навантаження на власну ступню, в більшій частині на зовнішню або внутрішню сторону. Або розподіляє вагу по центру. Сучасні тенісні кросівки чоловічі універсальної конструкції, компенсуючі такі особливості.

Якому виробнику віддати перевагу. Рекомендуємо купувати тільки тенісне спортивне взуття провідних світових брендів, у число яких входить і продукція японської компанії ASICS.

У широкому асортименті спеціалізованого інтернет-порталу SportUA представлені кращі моделі взуття для занять тенісом. тенісні Кросівки чоловічі пропоновані нашим покупцям тільки оригінальної якості. Це найбільш популярні моделі, які розроблені з урахуванням специфіки гри в теніс на кортах з різними типами покриттів. Моделі поставляються нам тільки від офіційних представників і дистриб'юторів компанії ASICS на території нашої країни. Нами гарантується оригінальність взуття, її надійність і одержання максимального комфорту під час гри. Ресурс знайомить покупця з усіма моделями, що знаходяться в наявності, також можна замовити модель, яка в даний момент відсутнія у продажу. Ми оперативно доставимо її замовнику. Купити тенісні кросівки асикс по найдемократичнішим розцінками можна тільки на нашому порталі SportUA.

  1. Тенісні кросівки asics чоловічі розробляли компанією протягом тривалого часу. Врахований досвід, отриманий в результаті досліджень взаємодії людського тіла під час занять тенісом і навколишнім середовищем, покриттям. Кросівки для тенісу чоловічі виробництва ASICS, обладнані з використанням багатьох патентованих технологій:
  2. Зносостійкість і амортизація стопи, правильний розподіл ударних навантажень забезпечується використанням технології ASICS Гель.
  3. Тенісні кросівки asics чоловічі обладнані продуманою конструкцією підошви, що дозволяє досягти максимальної рухливості на різних типах покриття корту. Вони створені з урахуванням правильного розподілу виникаючих навантажень на взуття, гарантуючи їх підвищену зносостійкість.
  4. Кросівки для тенісу чоловічі ASICS - це безліч варіантів забарвлень від однотонних класичних, до яскравих, що поєднують безліч кольорів.

Купуючи чоловічі тенісні кросівки можна вирішити безліч проблем. Спеціальне взуття допоможе в досягненні нових результатів. Поліпшить спортивні показники, знизить ймовірність отримання травм. Купити тенісні кросівки асикс по оптимальним цінам можливо лише у нас – в інтернет-магазині SportUA, витративши на придбання будь-якої вподобаної моделі кілька хвилин. Оперативна доставка замовлення по Києву або у будь-яку частину України.