М'ячі

Спортивні ігри з м'ячем – хороша можливість провести відпочинок на природі чи на спортивному майданчику з користю для здоров'я. Даний спортивний інвентар має сферичну форму і комбінує в собі три основні якості – пружність, м'якість і легкість. Більшість спортивних ігор з м'ячем на увазі кілька варіантів перемоги – забити м'яч у ворота, потрапити м'ячем у кільце або відбити його таким чином, щоб гравці протиборчої команди не змогли його відбити назад. Всі ці ігри відрізняються особливою динамічністю і активністю гравців на полі. Під час гри, спортсмени відбивають, ловлять або б'ють по м'ячу. Ці дії можуть повторюватися десятки разів кожним гравцем за один матч.

З кожним роком все більше людей обирають спортивні ігри з м'ячем як основний відпочинок. Це не дивно, адже ігри з м'ячем не тільки надзвичайно цікаві, але також сприяють хорошому фізичному стану тіла. По всій Україні, практично в кожному дворі, можна знайти групу хлопців грають з м'ячем. Постійно проводяться любительські змагання на спортивних майданчиках по футболу, баскетболу, волейболу і інших популярних видів спорту.

Сьогодні, бажаючі долучитися до якогось виду спорту, можуть з легкістю придбати спорядження, комплект форми і всі необхідні аксесуари. Практично в будь-якому районі кожного, навіть не великого міста, є спортивний магазин. Навіть якщо поблизу немає магазину з спорттоварами, є можливість замовити будь-який атрибут для спорту в інтернет-магазинах, наприклад, в SportUA.

Перед тим як зробити покупку, необхідно визначитися з деякими моментами:

 1. Для якої гри планується придбати м'яч. Важливо розуміти, що м'яч для футболу не підійде для гри у волейбол. Він важче і його буде боляче відбивати руками;
 2. Вік того, кому купується м'яч: дорослий, підліток або дитина;
 3. В яких умовах буде використовуватися м'яч. М'яч для гри в спортзалі не буде відлітати в кущі і на шорсткий асфальт. Отже, немає необхідності замислюватися про оббивці м'яча;
 4. До вищезазначеного пункту можна віднести покриття ігрового майданчика. При грі на газоні, м'яч буде вбирати вологу і стає важче, а значить, відбивати його буде значно складніше. У такому випадку слід вибирати виріб з оббивкою, яка не вбирає вологу;
 5. Також слід враховувати погодні умови, які переважають в регіоні.

В інтернет-магазині SportUA, Ви зможете придбати якісний м'яч для будь-якого виду спорту. У нас представлені тільки оригінальні моделі найвідоміших виробників. Рекомендуємо вам звернути увагу на бренди Errea і Mikasa, так як їх вироби вважаються кращими в світі. Вас приємно здивують ціни на наші товари, що ми співпрацюємо тільки з офіційними дистриб'юторами, тому ціни відрізняються особливою вигодою серед інших магазинів.

В асортименті нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір м'ячів, вони розбиті на категорії, що полегшить вам пошук:

 • Волейбольні;
 • Баскетбольні;
 • Футбол/футзал;
 • Гандбольні;
 • Для регбі;
 • Для водного поло;
 • Дитячі.

Компанії Mikasa і Errea - світові лідери в галузі виробництва м'ячів

М'ячі високої якості від компанії Errea користуються величезною популярністю в усьому світі. Їх перевагу як аматори, так і професійні команди. Така популярність пояснюється стабільністю ігрових характеристик і надійністю даних м'ячів. Їх легкість дозволяє відмінно відскакувати навіть від слабких ударів. Оббивка виконана з розрахунком на правильну траєкторію. М'ячі бренду Errea можна часто зустріти на різних чемпіонатах.

М'ячі від компанії Mikasa вважаються найкращими в світі. Компанія стежить за якістю своєї продукції і постійно вдосконалює своє виробництво, використовуючи безліч інновацій, опрацьовуючи і виготовляючи кожну, навіть найменшу деталь, максимально продуманою. Багато професійні гравці наголошують, що м'ячі Mikasa відрізняються особливою легкістю і їх легко контролювати під час гри.

Волейбольні м'ячі виконуються в дуже складному конструктиві. Для їх оббивки служить натуральна або штучна шкіра. М'ячі складаються з каркаса, на який натягаються шість панелей. Слід зауважити, що кожна панель складається з трьох секцій. При виборі волейбольного м'яча рекомендуємо вам звернути увагу на продукцію Mikasa, так як вироби цієї компанії регулярно використовуються на світових чемпіонатах, що пояснюється їх надійністю і відмінною якістю.

Баскетбольні м'ячі виконуються за схожими технологіями, що й інші, однак, з деякими значними відмінностями. Основними відмітними ознаками баскетбольних м'ячів є їх ребристість і опуклість, які спрощують гравцям контроль над м'ячем під час проведення складних комбінацій, перепасовок і атак.

В інтернет-магазині SportUA, Ви зможете придбати м'ячі найкращої якості від найпопулярніших виробників, які гарантують надійність своїх товарів. Ми доставимо Ваше замовлення в будь-яке місто України з центрального складу в Києві, у найкоротший термін і в найкращому вигляді. SportUA – Ваш надійний помічник у досягненні значних спортивних успіхів. Ми цінуємо кожного клієнта і прагнемо виконати свою роботу найкращим чином.