Баскетбольні м'ячі

Баскетбол – дуже популярна і демократична гра. У неї грають люди різного статку, віку, професій і статевої приналежності. Ця спортивна гра з м'ячем дуже динамічна, цікава і активна. Головне в ній – це техніка, точність, прагнення до перемоги і, звісно ж, фізична підготовка. Але ось без чого однозначно не зможе відбутися дана гра – це баскетбольний м'яч. Цей невеликий елемент баскетбольної екіпіровки здатний принести комфорт та результативність гравцеві, а також масу задоволення від самого процесу гри. Сьогодні у всьому світі існує маса виробників баскетбольного спорядження, тому часом вибрати якісний м'яч буває не так вже просто.

Правильний вибір баскетбольного м'яча – важливий і відповідальний момент. Складно недооцінити значиму роль м'яча в результативності гри. Саме він забезпечує якість і безпеку гри, тому до її придбання треба ставитися дуже серйозно. На спортивному ринку України багато фірм, які займаються продажем баскетбольної екіпіровки. Але не багато пропонують якісну продукцію від оригінальних та відомих спортивних брендів, які завоювали хорошу репутацію та перевірені часом багатьма спортсменами. В ідеалі якісний м'яч повинен стати як би невід'ємним продовженням спортсмена, чудово слухаючи кожен рух його пензля. Такими є м'ячі баскетбольні mikasa, які в оригінальному виконанні доступно купити в спеціалізованому інтернет-магазині SportUA.

Перш ніж баскетбольні м'ячі купити варто все обдумати і зважити. Потрібно розібратися, для яких цілей потрібен баскетбольний м'яч. Буде це просто аматорська гра з метою розваги, або це будуть тренування початківців або юних баскетболістів. А може, м'яч необхідний вам для професійних тренувань, матчів і змагань. Важливо знати, хто буде користуватися м'ячем: чоловіки чи жінки, дорослі чи діти. Від цього залежатиме його розмір і вагу. Також варто розуміти, в яких умовах експлуатуватиметься дане спорядження: буде це тренувальне приміщення або зал, а може бути відкритий майданчик на свіжому повітрі

На сайті інтернет-магазину SportUA в розділі «Баскетбольні м'ячі Mikasa» представлені такі моделі м'ячів:

  1. Тренувальні;
  2. Ігрові середнього рівня;
  3. Тренувальні для загальноосвітніх установ;
  4. Для початківців і любителів;
  5. Професійні, затверджені FIBA;
  6. Для дітей і підлітків.

Класичні професійні баскетбольні м'ячі виконуються у формі сфери. Вони виконані у встановлених баскетбольної федерацією жовтогарячих чи коричневих відтінках, мають певний зовнішній вигляд, який представлений чорними швами і вісьмома вставками. Сам м'яч – це накаченная повітрям камера, яка зверху обтягнута спеціальним матеріалом. Це може бути гума, шкіра або сучасні високоякісні синтетичні матеріали. У баскетбол грають м'ячами різних мас і розмірів. Це залежить від віку гравців, статевої належності та видів гри. Офіційно затверджений світової баскетбольної федерацією 7 розмір м'яча, який має окружність 750-780 мм і вага 567-650 р.

По призначенню баскетбольні м'ячі випускають двох основних типів:

Indoor – м'ячі для експлуатації тільки в приміщенні. Виробляються зі шкіри чи синтетичних матеріалів, можуть бути також комбінованими. Менш зносостійкі, тому вони не пристосовані для гри на вулиці. Сучасні м'ячі мають покриття з мікрофібри, що надає м'ячу кращий обхват і більш приглушений удар.

Оutdoor – м'ячі для вулиці. Переважно виготовляються з гуми або инновачионных синтетичних матеріалів, що дає більший термін експлуатації при контакті з грубою поверхнею. Вони мають хороше зчеплення з будь-якою поверхнею, тому легко контрольовані.

Існую також м'ячі микаса баскетбольні так звані універсальні або indoor-outdoor. Вони відмінно підходять для гри і тренувань у залі, а також на відкритому просторі. Найчастіше їх покриття з гуми чи синтетичне. Це дає гідну зносостійкість при контакті з будь-яким покриттям, навіть дуже грубим. Ними можна грати на паркеті, асфальті, грунті і інших поверхнях. Всі сучасні професійні баскетбольні м'ячі виконують з високоякісних інноваційних синтетичних матеріалів. Такі м'ячі характеризуються правильної сферичної формою, тому не будуть вислизати з рук спортсмена.

Баскетбольні м'ячі mikasa – самий правильний вибір для комфортного, безпечного і успішної гри в баскетбол. В їх високій якості та надійності, в найкращих ігрових характеристиках і зносостійкості сумнівів немає. Грайте в улюблений баскетбол з комфортом і задоволенням, використовуючи тільки найкращі м'ячі. Нехай ваша гра буде активною та результативною!