М'ячі для інших видів спорту

Спортивні ігри з м'ячем мають широку затребуваність і популярність серед сучасних людей. Це відомі всім волейбол і баскетбол, якими захоплюються не тільки професійні спортсмени, а й просто звичайні люди. Це неперевершений футбол, який розбурхує кров багатьом чоловікам. І це тільки мала частина захоплюючих спортивних ігор з м'ячем. Багатьох приваблює регбі або гандбол, а хтось віддає перевагу водне поло. Всі ці ігри динамічні та активні, різні і цікаві по своєму, але об'єднує їх головний спортивний інвентар - м'яч. Для кожної гри він свій, особливий, з певними характеристиками і даними. Під час ігор м'ячі кидаю, б'ють, відбивають, тому вони повинні бути надійними, зносостійкими.

У наші дні Київ та інші українські міста все більше віддають перевагу різноманітні ігри з м'ячем. Хтось вибирає їх для активного проведення дозвілля і відпочинку, хтось як постійне заняття спортом, а хтось-як професійний спорт. Україна проводить багато ігор на аматорському рівні, організовуючи змагання місцевого значення, а також приймає участь у змаганнях і матчах більш високого рівня. У будь-якому випадку, для кожної гри, важливо придбати правильний і якісний м'яч, який відповідав би всім вимогам того чи іншого виду спорту. Часом зробити вибір і покупку не так вже просто, особливо якщо це стосується ігор з м'ячем мало поширених. Особливих проблем з м'ячами для футболу, волейболу чи баскетболу не буде, а ось придбати якісний гандбольний або регбійний м'яч проблематично.

Спеціалізований інтернет-магазин SportUA допоможе вирішити питання, що стосується покупки м'ячів для різних спортивних ігор. Крім класичних м'ячів для волейболу, баскетболу та футболу, також є в продажі м'ячі для інших видів спорту. Абсолютно весь асортимент спортивного інвентарю характеризуються високою якістю. Всі м'ячі, наявні в продажі, відомого японського бренду Мікаѕа, які визнані всіма федераціями різних видів спорту. За дуже лояльною вартості на ресурсі SportUA доступно купити такий інвентар оригінального виготовлення Мікаѕа:

  1. М'ячі для регбі.
  2. Гандбольні м'ячі.
  3. М'ячі для водного поло.

Регбійний м'яч являє собою витягнутий еліпсоїд. Складається він з чотирьох однакових часточок – зшитих між собою пластин. Раніше його шили з натуральної шкіри, сьогодні у виробництві застосовуються інноваційні, високоякісні синтетичні матеріали. Існують регбійні м'ячі аматорські і для тренувань, а також матчеві і професійні. Поверхня будь-якого м'яча обов'язково шорстка, щоб він у руках не ковзав. Залежно від віку гравців, мячи для регбі випускаються в трьох розмірних категоріях:

  • Для дорослих – розмір 5;
  • Для дітей 10-14 років – розмір 4;
  • Для дітей 6-9 років – розмір 3

найпоширеніший професійний м'яч 5-го розміру, який має такі дані: довжина м'яча не більше 30 см, обхват поперечний – 62 см, повздовжній – не більш як 77 см, вага близько 410-460 р.

В інтернет-магазині SportUA на оригінальні микаса м'ячі для регбі ціна нижче, ніж в інших спортивних магазинах. Це викликано тим, що магазин закуповує м'ячі тільки в офіційного дистриб'ютора компанії Мікаѕа Україні.

Також на ресурсі SportUA доступно придбати за лояльними цінами оригінальні м'ячі для водного поло mikasa. Так як гра йде безпосередньо у воді, такі м'ячі повинні бути стійкі до підвищеної вологості. Виготовляють їх з високоякісних синтетичних матеріалів, стійких до води, які в процесі гри не деформуються й не втрачають своїх якостей. Такі м'ячі мають шорстку поверхню, що забезпечує низьке ковзання в руках гравця. Випускаються м'ячі для водного поло жіночі, чоловічі та юніорські, які відрізняються розмірами і масою. Випускаються також тренувальні м'ячі, які використовують для відпрацювання удару, тому вони мають більшу вагу. Найчастіше бренд Мікаѕа випускає м'ячі для водного підлоги барвистих відтінків, які зберігають совою яскравість досить тривалий час, не дивлячись на постійний контакт з водою.

Є у продажу ресурсу SportUA в розділі «М'ячі для інших видів спорту» якісні гандбольні м'ячі. Вони мають ідеально круглу форму, яку гравцеві зручно охоплювати долонею. Поверхня таких м'ячів шорстка, щоб не ковзати в руці гравця. Випускаються з натуральної шкіри, але в наш час переважно з сучасних синтетичних матеріалів. Існують гандбольні м'ячі різних розмірів, які, звичайно ж, залежать від віку гравців.

Однозначно вигідно купувати м'ячі для різних спортивних ігор в спеціалізованому магазині, яким і є наш ресурс SportUA. Тут доступний оригінальні м'ячі від відомого бренду Мікаѕа, які ідеально підходять для любительської гри, тренувань і змагань різного масштабу. Купуйте якісні м'ячі – забезпечуйте себе комфортною, безпечною, результативною і цікавою грою.