М'ячі футбол/футзал

У наш активний час більшість сучасних людей вибирають футбол, як відпочинок і розвага, спорт і хобі, як просто активне проведення часу з друзями. Найважливішим елементом футбольної екіпіровки, безперечно, є м'яч. Футбол, як гра формувався тривалий період, зазнаючи різні зміни. Перші ігри були мало схожі на сучасну варіацію ігри, знайому всім нам. По мірі розвитку футболу зазнавав змін і модернізувався футбольний м'яч, що дозволяє тепер досягати високих результатів у грі. Футбольний м'яч пройшов шлях розвитку від надувного міхура до його сучасного вигляду. Сьогодні багато компаній виробники випускають якісні м'ячі для футболу, які відрізняються надійністю і стійкістю до ударів.

Особливої довіри серед футболістів усього світу заслужили м'ячі футбольні errea і Mikasa. Вони характеризуються рядом переваг та вигідно відрізняються від м'ячів інших виробників. В м'ячах даних брендів є всі необхідні характеристики, які цінують професійні гравці: надвисока якість і надійність, прекрасний контакт з ногою і точність подання, комфорт і відсутність потреби в підкачки. М'ячі даних брендів виготовляються з сучасних синтетичних  матеріалів за спеціальною технологією зшивання панелей, яка забезпечує надточні ударні характеристики і гарантує тривалий термін служби кожного м'яча. Вони стійкі до різних погодних умов, перепадів температур, володіють стійкістю до вологи, зносостійкістю і відмінно зберігають свою первинну форму. Саме завдяки таким якостям і достоїнств м'ячі футбольні errea і Mikasa визнані у всьому світі, їх вибирають багато футбольні команди. Вони відповідають всім вимогам та стандартам FIFA

Вибирає футбольні м'ячі брендів Еггеа і Mikasa і Україна, як для професійних ігор і змагання, так і для аматорських. Купити м'ячі для футболу гарантовано оригінального брендового виробництва Київі та інших містах країни можливо. У спеціалізованому спортивному інтернет-магазині SportUA запропоновані футбольні м'ячі даних торгових марок. Однозначно, виключена ймовірність покупки якісної підробки, так як ми вже багато років працюємо з офіційними постачальниками продукції відомих світових брендів. Саме тому на такі брендові м'ячі футбольні ціна досить приємна і лояльна, адже відсутні всілякі накрутки.

У нашому спеціалізованому спортивному інтернет-магазині SportUA в розділі м'ячі футбол/футзал представлені м'ячі різних видів. Тут можна придбати професійні футбольні м'ячі, які ідеально підійдуть для ігор різних рівнів і полів з різними покриттями. Вони виготовлені з інноваційних матеріалів і мають печатку FIFA. Є також ігрові футбольні м'ячі з більш низьким укосом. Пропонуються покупцям м'ячі для футзалу, а також тренувальні, які характеризуються високою якістю і призначені для змагань локального масштабу і активного відпочинку.

Перш ніж купити м'ячі для футболу, потрібно заздалегідь подумати, який м'яч потрібен і для якого масштабу ігор він призначається. Адже просто пограти в аматорський футбол у дворі – це одне, а займатися професійним футболом – це зовсім інше. Для правильної покупки слід визначитися з такими важливими моментами:

  1. У яких погодних умовах експлуатуватиметься м'яч;
  2. Як часто буде експлуатуватися м'яч;
  3. На полях, з якими покриттями будуть проходити ігор;
  4. Яким розміром і вагою повинен бути м'яч;
  5. Ігри будуть проходити на вулиці або в спортзалі;
  6. Призначення м'яча: для аматорської гри з друзями, для тренувань або для професійних змагань.

Є різні розміри м'ячів, які залежать від вікової категорії гравцем. Ось маленьким футболістам (до 8 років) потрібен м'яч з окружністю до 60 см і вагою до 340 р. Для дітей 8-12 років призначені м'ячі з довжиною кола до 65 см і вагою до 368 р. Дорослі футболісти тренуються і грають вже м'ячами п'ятого розміру, які важать до 453 р мають довжину окружності до 70 см.

Пропонує високоякісні футбольні м'ячі інтернет магазин SportUA, які ви можете придбати, не виходячи з дому. Зробити покупку простіше простого. Потрібно просто зайти на сайт у відповідний розділ м'ячі футбол/футзал, ознайомиться з асортиментом, вивчити всі характеристики і вибрати необхідний вам м'яч. Доставка придбаного товару не змусить себе чекати. Вона здійснюється дуже швидко Києву і в оптимально короткі терміни по всій території України. Купуйте якісні футбольні м'ячі, які відрізняються зносостійкість і тривалим терміном експлуатації. Грайте у футбол із задоволенням!