М'ячі волейбольні

З 1917 року волейбол був прийнятий суспільством як окремий вид спорту і з тих пір почав набирати популярність по всьому світу. Ця унікальна гра має особливі вимоги, яким повинен відповідати весь інвентар, до нього відносяться волейбольні м'ячі. Цілком очевидно, що футбольний м'яч не підійде для гри у волейбол, так як він розрахований на те, що удари будуть наноситися ногами. Для наочності можна собі уявити, як волейболіст відбиває руками баскетбольний м'яч, що летів до нього на великій швидкості. Стає зрозуміло, що волейбольний м'яч повинен бути максимально легким, адже під час гри спортсмени відбивають його сотні разів. В Україні стандартами волейбольного м'яча вважаються: розмір від 65 см до 67 см в окружності і вага 260-280 грам.

Волейбол має кілька відгалужень, з вельми схожим зводом правил. Основна відмінність полягає в умовах, в яких змагаються гравці:

 • Пляжний волейбол. Був затверджений як олімпійський вид спорту з 1996 року;
 • Міні-волейбол;
 • Піонербол;
 • Парковий волейбол. Був затверджений в Токіо конгресом FIVB в листопаді 1998 року.

Компанія Mikasa відзначила свій столітній ювілей у 2017 році. З 1964 року вона є спонсором олімпійських ігор. Людям, які цікавляться волейболом, добре відомий м'яч під назвою Mikasa MVA200, він був схвалений у 2008 році, як офіційний м'яч олімпійських ігор в Пекіні. У вас є унікальна можливість придбати його у нашому інтернет-магазині.

Наступні поради допоможуть вибрати оптимальний м'яч для волейболу та купити його

Найбільше часу, волейбольний м'яч проводить в повітрі, звідси і випливає вимога складається у досить великої легкості виробу, адже гравцям доводиться відбивати його сильними ударами рук. Тому камера волейбольного м'яча помітно менше, ніж камера м'ячі для баскетболу. Також до відмінностей можна віднести армування. Воно виконується з матер'яною стрічки, яка нагадує марлю. Однак м'ячі від компанії Mikasa виконуються з армуванням у вигляді нитяною обмотки.

Вибираючи волейбольний м'яч, слід враховувати безліч критеріїв: пружність, контакт з руками спортсмена, дальність і типову траєкторію польоту в майбутньому. Перераховані вище параметри враховуються і поліпшуються при використанні сучасних інноваційних технологій. Для того щоб краще зрозуміти їх слід розібратися з чого складається м'яч. Він складається з трьох основних компонентів: камера, обмотка і оббивка. При виготовленні камери використовується гума або бутил. Для обмотки використовують бавовняний матеріал або синтетичні нитки. Оббивка виконується з різних матеріалів.

 • Оббивка з гуми. М'ячі з такою оббивкою добре підійдуть для ігор у дворі. Звичайно, вони не годяться для тренувальних занять або для спортивних змагань, але для аматорської гри цілком придатні. До недоліків можна віднести швидкий знос. М'яч швидко стирається, і їм стає практично неможливо грати. Захисне покриття дуже швидко приходить в непридатність і при контакті з руками, м'яч буде викликати дискомфорт, хворобливі відчуття;
 • Оббивка з синтетичної шкіри. Такі м'ячі просто створені для тренування в залі. Але для гри на вулиці вони не підійдуть. Справа не в тому, що вони не надійні і незручні, як раз навпаки. Просто в умовах вулиці, оббивка дуже швидко втратить свій привабливий вигляд;
 • Оббивка з композитної шкіри. Цей матеріал відчутно якісніше синтетики. Він володіє дивовижною м'якістю і еластичністю, що забезпечує комфорт під час гри. Найчастіше композитна шкіра доповнюється поліуретаном. Такі м'ячі підійдуть практично для будь різновиди волейболу, крім пляжного. Так як для гри на пляжі слід віддавати перевагу матеріалам, які не вбирають вологу;
 • Оббивка з натуральної шкіри. В силу своєї дорожнечі, такі м'ячі використовуються дуже рідко. Спочатку шкіряна оббивка дуже щільна і грати таким мечем незручно. З часом вона стає м'якше.

Для дітей краще підійде тренувальний м'яч. Він найбільш зручний для недосвідченого гравця і коштує значно дешевше. Очевидно, що під час занять з дітьми, м'яч буде летіти в кущі або на шорсткий асфальт і швидко зноситься. Так що ціна тут відіграє велике значення.

Надійні і довговічні м'ячі завжди зшиваються або вручну, або на спеціальних верстатах. Тренувальні м'ячі мають клейову поверхню, що негативно впливає на їх довговічність. Також на поверхню м'ячів наноситься спеціальний вологовідштовхувальний шар. Він необхідний для того, щоб м'яч не ставав важчий від скопилася на його поверхні вологи.

Вся Україна обирає наш інтернет-магазин і м'ячі японського виробництва

 1. Волейбольні м'ячі від компанії Mikasa відносяться до категорії професійних і схвалені Міжнародною Федерацією Волейболу. До їх основних переваг відносяться:
 2. Не має аналогів у світі інноваційна форма деталей і нестандартний підхід до виготовлення якісних м'ячів;
 3. Відмінна пружність. М'яч чудово відскакує навіть при незначних зусиллях;
 4. Стабільна траєкторія польоту, яка досягається за рахунок правильної оббивки м'яча;
 5. Широкий спектр всіляких забарвлень;
 6. М'ячі виготовлення компанії Mikasa підходять для будь-яких змагань і турнірів.

Вироби даного бренду відрізняються від своїх аналогів унікальною конструкцією. Вони складаються з восьми склеєних панелей, які кріпляться на каркас особливим чином. В якості матеріалу виступає Double dimple. Все це забезпечує високу точність попадання, найбільш простий контроль м'яча і відмінне зчеплення, що виключає будь ковзання.

Якщо питання ціни не стоїть ребром, і вам необхідний по-справжньому якісний і надійний волейбольний м'яч, то рекомендуємо вам придбати модель Mikasa MVA200. Це виріб можна назвати найкращим, воно найбільш довговічна і максимально зручно для гри. Купуючи кращі волейбольні м'ячі у нашому інтернет-магазині, ви гарантовано отримуєте кращий інструмент для досягнення грандіозної перемоги. Доставимо Ваше замовлення в будь-яке місто України з центрального слад в Києві, в найкоротший термін. SpotUA – Ваш надійний помічник в заняття професійним спортом.