Гарантія обміну/повернення товару

 

Увага!

У зв'язку з виниклою ситуацією в країні, пов'язаною із запобіганням поширенню вірусної інфекції, на період карантину, змінені умови доставки. Доставка буде проводиться тільки Новою Поштою. Можливість самовивозу тимчасово відсутня. Вибачте за незручність. Дякую за розуміння.

Ви придбали товар в інтернет-магазині SportUA! Будь ласка, уважно розгляньтепридбаний товар, акуратно розкрийте упаковку і переконайтеся, що зробилиправильний вибір! Якщо ви купили одяг або взуття, ще раз приміряйте, необриваючи заводських бірок та ярликів!

Може так статися, що ви помилилися у розмірі або не цілкомвпевнені в правильності свого вибору... Без зайвих хвилювань, ми приймемо товар назад і повернемо вам гроші, абозамінимо його на аналогічний, відповідного розміру за умови, що дотриманівсі умови повернення товару належної якості, які регулюються ЗакономУкраїни про Захист прав споживача http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1023-12, а саме:

 1. Термін повернення
  • Товар, придбаний вінтернет-магазин SportUAви можете повернути протягом 14-ти календарних днів з моменту його отримання.
 2. Умови повернення
  • Належний товарний вигляд (відсутність слідівшкарпетки, плям), цілісність упаковки і наявність заводських бірок та ярликів.
  • Наявність товарного чека, що підтверджує факткупівлі товару саме у нас.
  • Витрати, пов'язані з пересиланням товару,оплачуються Покупцем.

  * Зверніть увагу: якщо надісланий вами товарне відповідає необхідним умовам і не підлягає з цієї причини повернення, мивідправимо його вам назад.

 3. Як оформити повернення і способи повернення
  • Відправте лист на нашу електронну адресу: sportua@sportua.com.ua з поміткою в темі «повернення/обмін». Вкажіть своїконтактні дані, номер замовлення і коротко опишіть причини повернення товару. Впротягом робочого дня, або на наступний за вихідним/святковим днем, з вамизв'яжеться менеджер.
  • Повернення грошей здійснюється шляхом перерахуваннягрошових коштів на банківську карту Покупця протягом 1-2 робочих днів, алене пізніше 7 календарних днів, з моменту отримання повернення товару на склад Продавця.
 4. На жаль, ми незможемо прийняти повернення в деяких випадках:

  • Після 14-ти днів з моменту його отримання.
  • При відсутності товарного чека, що підтверджуєфакт покупки.
  • При неповній комплектації повернення: відсутностіупаковки, в якій товар був доставлений, ярликів, етикеток тощо.
  • Якщо ці товари були у вжитку.
  • Якщо при відправленні повернення ви вказали спосібоплати «післяплата», ми не зможемо його отримати і посилка будевідправлена назад!

  Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначеноПостановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. Шкодуємо, алеоформити повернення на білизнінатільна, в тому числі купальники, панчішно-шкарпеткові вироби і т. п. ми незможемо.

  Знайте, що Закон України про Захист прав споживача гарантуєне лише ваші права, а й права інших споживачів, які придбаютьповернутий вами товар!

  !!!Якщо ж ви отримали товар неналежної якості (мається на увазі товар, який не може забезпечити виконання своїхфункціональних якостей чи несправний, має виробничий дефект, євідмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті), усі витрати, пов'язані зповерненням товару, бере на себе інтернет-магазин SportUA.