Гарантія обміну/повернення товару

Ви придбали товар в інтернет-магазині SportUA! Будь ласка, уважно розгляньтепридбаний товар, акуратно розкрийте упаковку і переконайтеся, що зробилиправильний вибір! Якщо ви купили одяг або взуття, ще раз приміряйте, необриваючи заводських бірок та ярликів!

Може так статися, що ви помилилися у розмірі або не цілкомвпевнені в правильності свого вибору... Без зайвих хвилювань, ми приймемо товар назад і повернемо вам гроші, абозамінимо його на аналогічний, відповідного розміру за умови, що дотриманівсі умови повернення товару належної якості, які регулюються ЗакономУкраїни про Захист прав споживача http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1023-12, а саме:

 1. Термін повернення
  • Товар, придбаний вінтернет-магазин SportUAви можете повернути протягом 14-ти календарних днів з моменту його отримання.
 2. Умови повернення
  • Належний товарний вигляд (відсутність слідівшкарпетки, плям), цілісність упаковки і наявність заводських бірок та ярликів.
  • Наявність товарного чека, що підтверджує факткупівлі товару саме у нас.
  • Витрати, пов'язані з пересиланням товару,оплачуються Покупцем.

  * Зверніть увагу: якщо надісланий вами товарне відповідає необхідним умовам і не підлягає з цієї причини повернення, мивідправимо його вам назад.

 3. Як оформити повернення і способи повернення
  • Відправте лист на нашу електронну адресу: sportua@sportua.com.ua з поміткою в темі «повернення/обмін». Вкажіть своїконтактні дані, номер замовлення і коротко опишіть причини повернення товару. Впротягом робочого дня, або на наступний за вихідним/святковим днем, з вамизв'яжеться менеджер.
  • Повернення грошей здійснюється шляхом перерахуваннягрошових коштів на банківську карту Покупця протягом 1-2 робочих днів, алене пізніше 7 календарних днів, з моменту отримання повернення товару на склад Продавця.
 4. На жаль, ми незможемо прийняти повернення в деяких випадках:

  • Після 14-ти днів з моменту його отримання.
  • При відсутності товарного чека, що підтверджуєфакт покупки.
  • При неповній комплектації повернення: відсутностіупаковки, в якій товар був доставлений, ярликів, етикеток тощо.
  • Якщо ці товари були у вжитку.
  • Якщо при відправленні повернення ви вказали спосібоплати «післяплата», ми не зможемо його отримати і посилка будевідправлена назад!

  Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначеноПостановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. Шкодуємо, алеоформити повернення на білизнінатільна, в тому числі купальники, панчішно-шкарпеткові вироби і т. п. ми незможемо.

  Знайте, що Закон України про Захист прав споживача гарантуєне лише ваші права, а й права інших споживачів, які придбаютьповернутий вами товар!

  !!!Якщо ж ви отримали товар неналежної якості (мається на увазі товар, який не може забезпечити виконання своїхфункціональних якостей чи несправний, має виробничий дефект, євідмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті), усі витрати, пов'язані зповерненням товару, бере на себе інтернет-магазин SportUA.