Select

 

Увага!

 

У зв'язку з продовженням карантинних заходів, можливість доставки замовлень нашими кур'єрами тимчасово відсутня. Доставка буде проводиться Новою Поштою, а також шляхом самовивозу з офісу за попередньою домовленістю з нашими менеджерами.

Важливо! Вхід в офіс можливий тільки в масці при дотриманні карантинних обмежень!

 

Вибачте за незручність. Дякуємо за розуміння.

 

Оригінальні футбольні м'ячі Select

Наша компанія є офіційним представником компанії Select, яка вважається одним з кращих світових виробників футбольних м'ячів. Данська компанія Select виробляє високоякісні м'ячі для футболу протягом 60 років. Застосування сучасних технологій та інноваційних рішень у виробничих цілях дозволяють представникам компанії Select займати лідируючі позиції на світовому ринку в сегменті спортивної продукції. Унікальні розробки, які були вперше застосовані при виготовленні футбольних м'ячів Select, досі використовуються передовими виробниками по всьому світу.

Переваги м'ячів Select

        Використання оригінальних матеріалів при виробництві м'ячів Select дозволяє досягати максимальних показників якості та надійності. Сучасний поліуретан, який застосовується у виготовленні м'ячів Select, дає можливість значно збільшити тривалість експлуатації продукції компанії. Різну кількість даного матеріалу в складі виробу дозволяє виробляти широкий асортимент футбольних м'ячів Select для різних типів покриття. Поліуретанове покриття м'ячів Select робить їх більш м'якими і приємними на дотик.

        Покриття зовнішнього шару футбольних м'ячів Select забезпечує більш пружну поверхню виробу, дозволяючи значно знизити вартість продукції. Футбольні м'ячі Select з використанням полівінілхлориду є найбільш поширеними на сьогоднішній день. Доступна вартість даної категорії м'ячів Select знайшла широке застосування в різних сферах спортивного життя.

Особливості нашої компанії

        Наша організація є офіційним дилером компанії Select в Україні, надаючи своїм клієнтам максимально вигідні умови співпраці. Завдяки ексклюзивної співпраці з виробником наша компанія гарантує оригінальність продукції, яка підтверджується наявністю фірмової голограми «Select. Official Product».

        Доставка футбольних м'ячів бренду Select по всій території України здійснюється з допомогою власних кур'єрів нашої компанії або представниками Нової пошти. Можливість оплати продукції бренду Select післяплатою при отриманні товару дозволяє нашим клієнтам розраховуватися за м'ячі Select, повністю переконавшись в максимальній якості виробів.

        Завдяки широкому асортименту фірмових товарів бренду Select наша компанія надає всім своїм клієнтам великий вибір різноманітних м'ячів, серед яких професійні футбольні, дитячі, юніорські, м'ячі для ФУТЗАЛУ, вуличного футболу та різних змагань з фрістайлу. При відсутності необхідної моделі м'ячів Select в асортименті нашого магазину, кожен клієнт може замовити оригінальну продукцію, яка буде доставлена нашими співробітниками протягом 10 днів.

Різноманітність оригінальної продукції бренду Select

        В асортименті нашої компанії представлена велика кількість різноманітних фірмових товарів та аксесуарів бренду Select, серед яких різні сітки та сумки для всіх м'ячів Select, оригінальні манишки, продуктивні насоси та якісні заморозки Select. Загальний список ексклюзивних аксесуарів Select постійно оновлюється і поповнюється.

        Діяльність нашої компанії спрямована виключно на фірмові м'ячі Select і аксесуари до них. За довгі роки професійної практики в даній сфері наша організація отримала певний досвід серед більшості конкурентів і вдячних клієнтів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нашим співробітникам повністю задовольнити всі вимоги і переваги замовника, забезпечивши якісною продукцією Select. Низька вартість і максимальну якість товарів, що поставляються, є основними критеріями нашої організації. Найнижча вартість оригінальних товарів Select на сьогоднішній день є відмінною рисою нашої компанії.