Тенісні кросівки: Активний спорт і Теніс

Теніс – досить популярна спортивна гра в наш час, яка захоплює все більше сучасних людей. Даний вид активного проведення часу дуже корисним, так як розвивається реакція, зміцнюється серцево-судинна система і поліпшується загальний стан організму. Теніс часто є захоплення або хобі. Незважаючи, на перший погляд, прості і доступні правила гри, теніс – це досить серйозний вид спорту на професійному рівні.
 
Київ та інші міста України все частіше вибирають для активного проведення часу і відпочинку гру в теніс. Щоб вона була комфортною та безпечною обов'язково потрібно підбирати спеціальну спортивну екіпіровку. Найважливішим елементом, безперечно, є взуття, а точніше тенісні кросівки. До їх вибору потрібно ставитися досить відповідально і скрупульозно. Адже від правильності їх підбору залежить багато чого: комфорт гравця, його впевненість у власних силах, його безпеку і, як результат, успішність у грі. Правильно підібране взуття однозначно збільшує шанси на перемогу, адже вона створює комфортний мікроклімат і амортизує удари, завдяки цьому ноги менше втомлюються.
 
Купити тенісні кросівки хорошої якості від перевіреного часом виробника за вартістю досить прийнятною найкраще в інтернет-магазині SportUA. Ми пропонуємо гідний асортимент взуття для тенісу від відомої японської торгової марки ASICS. Кожна модель кросівок відрізняється особливим дизайном і неперевершеною надійністю. Спортивне взуття цього бренду давно завоювала всесвітнє визнання серед спортсменів-професіоналів і любителів. Вона виготовляється з високоякісних матеріалів, які забезпечують відмінні якості кросівок.
 
Деякі люди вважають, що цілком достатньо купити звичайні кросівки, а купувати дорогі брендові кросівки тенісні абсолютно недоцільно. Це зовсім не вірно. Спеціалізована тенісне взуття розроблена і випущена з урахуванням певних навантажень, які притаманні даній спортивній активній грі. Саме спеціальні тенісні кросівки забезпечують правильність фіксації стопи під час активних рухів, захищаючи її від травм. Таке взуття прослужить значно довше звичайного.
 
Основні якості і характеристики, якими володіють оригінальні тенісні кросівки asics:
 • Комфорт, легкість і безпека;
 • Відповідність гігієнічним і медичним вимогам;
 • Відмінна амортизація підошви;
 • Правильна фіксація стопи;
 • Мінімальна ймовірність виникнення травми стопи
 • Досить щільний задник;
 • Наявність різних видів підошви для різних покриттів майданчики для гри;
 • Зменшуються втрати енергії при активному русі;
 • Зменшення навантажень на підошву, коліна і хребет;
 • Хороша вентиляція стопи;
 • Надійність і зносостійкість. 
 
Однозначно, купити брендові кросівки для тенісу – зробити правильний вибір. Вони захистять ваші ноги від травм, при інтенсивних навантаженнях втому ніг буде значно менше. Спеціальні сучасні матеріали дозволяють ступні дихати, повністю прибираючи потіння. Ваші ноги будуть залишатися сухими весь час тренування чи гри.

Купуючи тенісні кросівки магазин спортивних товарів SportUA рекомендує дотримуватися таких правил:

 1. Вибирати кросівки в точній відповідності з розмірів ноги.
 2. Враховувати покриття тенісного корту:
 3. Для грунту краще вибирати більш жорстку підошву з мелкоелочным протектором;
 4. Для трави краще підошва з великою кількістю виступаючих маленьких шипів;
 5. Для харда краще протектор у вигляді ялинки з маленькими заглибленнями;
 6. Для тарафлекса або килима вибирається гладка підошва.
 7. Звертайте увагу на внутрішні шви, вони повинні бути непомітними і гладкими.
 8. Підбирайте стиль і дизайн за власним уподобанням. 
Якщо ви просто гравець-любитель, то цілком прийнятно купити тенісні кросівки універсального типу, які чудово підійдуть для будь-якого покриття. А ось професійним гравцям без урахування покриття тенісного корту ніяк не обійтися. Адже для них гра в теніс не просто відпочинок чи захоплення, а професія чи спосіб життя.
 
Купити оригінальні тенісні кросівки асикс за доступною ціною реально. Наш інтернет-магазин створив для цього найоптимальніші умови для своїх клієнтів. Ми працюємо безпосередньо з офіційним дистриб'ютором компанії ASICS в Україні, тому ціни на унікальну маячну продукцію у нас нижче, ніж де-небудь. Якщо у клієнта виникають питання щодо вибору кросівок, наші досвідчені фахівці нададуть консультацію. Куплений товар не доведеться довго чекати. Оптимально швидка доставка покупки реалізується в будь-яку точку країни.
 
Купуйте якісні тенісні кросівки asics – насолоджуйтесь цікавим, комфортним, успішної та безпечної грою! Відчувайте себе впевнено під час гри навіть з серйозним суперником. Грайте, насолоджуйтеся процесом і вигравайте.