Волейбольні кросівки: Командний спорт і Волейбол

При підборі кросівок для гри у волейбол необхідно враховувати головні функції стопи під час цієї гри, а саме – стрибок і амортизацію. Спортсмен повинен себе почувати максимально комфортно в кросівках – вони не повинні доставляти незручностей і сковувати рухи, при цьому вони повинні дозволяти спортсмену рухатися максимально вільно. Також ще одна з найголовніших функцій кросівок – це поглинання сили удару від стрибка, яка допоможе грати максимально комфортно, а часом навіть уникнути небажаних травм. У даного виду кросівок є спеціальна устілка з амортизуючою зоною в районі п'ят. Всі відомі виробники спортивного взуття використовують у своїй продукції такі ж або схожі за властивостями устілки, які максимально ефективно поглинають енергію ударної хвилі. Приміром, Mizuno віддає перевагу технології Wave власної розробки, в той час як Asics воліє Gel також створену своїми фахівцями. Виходячи з цього багато спортсменів України хотіли б придбати кросівки від даних виробників.

Асортимент магазину SortUA пропонує широкий вибір спортивного взуття. Однак, любителям гри в волейбол рекомендуємо купувати зручні і практичні моделі від Asics і Mizuno. Також при виборі кросівок потрібно врахувати ще деякі деталі: 

  1. Зверніть увагу на підошву. Вона не повинна ковзати при швидкому бігу або приземленні. Намагайтеся вибирати кросівки з якісною підошвою.
  2. Вентиляція теж грає важливу роль у спортивних кросівках. Намагайтеся купувати ту взуття, у якій вільно вентилируем верх.
  3. Також носок не повинен впиратися у верхню частину взуття, інакше при бігу і приземлення ви будете відчувати серйозний дискомфорт.  

В обов'язковому порядку необхідно звернути увагу на розміри, оскільки якщо кросівки занадто великі, то вони будуть спадати при бігу або стрибку, якщо занадто маленькі, то будуть натирати. Щоб виміряти стопу максимально точно рекомендуємо взяти аркуш паперу, покласти його на підлогу і встати на нього ногою (обов'язково робити це в шкарпетках). Далі потрібно прикласти лінійку і виміряти відстань від кінчика великого пальця до п'яти, потім додати до цього ще близько 2 див. Бажано міряти обидві ноги, т. к. розміри іноді різняться на кілька мм.

Вище ми дали поради, що допомагають вибрати волейбольні кросівки в інтернет-магазині, підсумуємо

Всім перерахованим вище вимогам повністю відповідають кросівки від Mizuno і Asics. Взуття від японського виробника Asics має вищу якість виконання, що властиво для багатьох брендів з цієї країни. Це надійні, комфортні і в той же час безпечні кросівки. Виробник проводить регулярні випробування своєї продукції, а також опитує професійних спортсменів, що дозволяє йому весь час вдосконалювати свою продукцію. Багато спортсменів з України для важливих тренувань і змагань замовляють ці кросівки у нас. Ми доставляємо товар по всьому Києву та Україні. Працюємо для вас з 2003 року!