Шкарпетки / Наколінники / Гольфи: Командний спорт і Волейбол

 

Увага!

У зв'язку з виниклою ситуацією в країні, пов'язаною із запобіганням поширенню вірусної інфекції, на період карантину, змінені умови доставки. Доставка буде проводиться тільки Новою Поштою. Можливість самовивозу тимчасово відсутня. Вибачте за незручність. Дякую за розуміння.

Компанія «SportUA» займається продажем волейбольної екіпіровки для спортсменів. Ми пропонуємо гравцям у волейбол придбати оригінальні наколінники Asics та інші аксесуари для командної гри. Доступна вартість дозволить спортсменам стати власниками якісної екіпіровки, яка забезпечить надійний захист на тренуваннях і змаганнях

Гравці у волейбол повинні бути захищені від травм і розтягувань. Так як спортсмени під час гри знаходяться в постійному русі, чимале навантаження йде на ноги. Наколінники Asics пом'якшують удар при падінні, запобігаючи тим самим травму суглоба. Цей елемент екіпіровки підходить як для початківців волейболістів, так і для професійних спортсменів.

Зручна одяг та аксесуари дозволяють гравцеві проявити активність і прагнення до перемоги на ігровому майданчику. Будь-який дискомфорт може перешкодити зосередитися на матчі. Щільно сидять на ногах наколінники Asics не сковують рухів і не сповзають. М'який матеріал не подразнює шкіру, не натирає її, але при цьому добре підтримує коліно. Наколінники відмінно вентилюється, виключають застій вологи і запаху. Догляд за ними дуже проста — їх легко прати, а тканина, з якої вони виготовлені, швидко сохне.

Волейболісти суворо дотримуються правила екіпіровки, зберігаючи кольору свого клубу у спортивній формі. Інтернет-магазин «SportUA» пропонує наколінники Asics різних забарвлень. Спортсмени без проблем зможуть підібрати відтінок у відповідності з командною формою. У нас ви можете придбати фірмові наколінники високої якості і за прийнятною ціною. Цей аксесуар стане незамінним помічником для справжніх борців за перемогу.