Обладнання для волейболу: Командний спорт і Волейбол

Волейбол – популярна спортивна командна гра з м'ячем. Її мета полягає в тому, щоб направити м'яч на сторону команди-суперника через сітку так, щоб він приземлився або суперник зробив помилку. Удар можна робити руками або іншими частинами тіла, що знаходяться вище пояса. Гравець у волейбол розвиває такі якості, як координація руху, реакція, стрибучість і фізична сила. Сьогодні волейбол вибирають багато активних людей, як захоплення, відпочинок та спорт. Гра досить поширена через прості правила, командну і компанійську атмосферу. Вивчити правила і організувати гру в волейбол не важко. Адже обладнання та інвентар для волейболу досить просте і доступне по вартості. В наш час волейбол є одним з популярних командних видів спорту на професійному рівні.

Вимагає для організації гри просте спортивне обладнання волейбол – цим він привабливий і хороший. Головне, це наявність якісного і надійного волейбольного м'яча, достатніх розмірів спортивного майданчика, стійок і волейбольної сітки, натягнутої між ними. Організувати любительську гру в волейбол дуже просто. Обладнання та інвентар доступний кожному, встановити їх не важко. Головне наявність бажання, базові знання правил гри і початкова фізична підготовка.

Для організації волейбольної професійної майданчика, де будуть проходити змагання, сітки для волейболу зі стійками недостатньо. Ще знадобитися місце для судді (вишка) і такі, на перший погляд дрібниці, але необхідні в грі, як суддівські прапорці і свистки. Будь то або професійна любительська гра у волейбол, переважно вибирати якісне, надійне устаткування і аксесуари. Від цього залежить якість, безпеку і результативність гри. Японська торгова марка Mikasa завоювала довіру в усьому світі, як виробник кращих волейбольних м'ячів і обладнання для гри.

В розділі інтернет-магазину SportUA обладнання для волейболу ви знайдете все необхідне для організації волейбольний майданчики, як в приміщенні, так і на відкритому просторі. Для зацікавлених покупців представлені такі товари популярного бренду Mikasa:

  • Манежі для м'ячів
  • Сітки для волейболу класичні
  • Складні волейбольні антени для сітки
  • Кишені для антен
  • Суддівські прапори і свистки
  • Тактичні дошки.

Безперечно, купити обладнання для волейболу в інтернет-магазині SportUA вигідно. Тут ви однозначно придбаєте якісний і оригінальний брендовий товар, так як магазин співпрацює з офіційними представниками відомих спортивних торгових марок, в тому числі і Mikasa. Ціни на весь товар дуже лояльні і доступні. Моментальна доставка покупки здійснюється за Києву, а також в будь-яку точку України.

На перший погляд обладнання та інвентар для волейболу досить простий і, можливо, не обов'язково потрібен. Так, граючи в аматорський волейбол на пляжі, без всього цього устаткування можна обійтися. Але це так, щоб просто повеселитися і провести час. Вибираючи волейбол, як спорт і активний спосіб життя, без спеціального інвентарю не обійтися. Саме правильно організована волейбольний майданчик та обладнання для волейболу допоможуть відчути характер гри, а також отримати від неї справжнє задоволення і користь для здоров'я.

Кожний елемент обладнання має своє призначення:

  1. Стійки або антени. Виготовляються із сталі, нікелевого або алюмінієвого сплавів. Встановлюються вертикально на майданчику по бічних лініях, між ними натягається волейбольна сітка. Професійні стійки оснащені черв'ячним механізмом, який допомагає встановлювати сітку на різній висоті, і регулює силу її натягу.
  2. Сітки для волейболу. Бувають для аматорської та професійної гри. Виготовляються з матеріалів вельми міцних, стійких до ударів, вологи та сонця (поліпропілен або просочений нейлон 2 мм завтовшки). Професійні сітки обов'язково відповідають стандартам FIVB. Розмір 10х10 см, габарити сітки 1х9,5 м.
  3. Манеж для м'ячів. Призначений для зберігання головного волейбольного інвентарю – м'ячі. Бувають різних розмірів, найчастіше прямокутної форми. Вміщують близько 25-30 штук м'ячів.
  4. Тактична дошка. Призначена для фіксування ігрових тактик.  Виконана з пластика, на якому малюють за допомогою спеціальних маркерів, ставлять кольорові фішки.

Завдяки наявності в інтернет-магазині SportUA достатнього асортименту високоякісної обладнання для волейболу можна оснастити бюджетну майданчик, як для любительської гри, так і майданчик для волейболу, повністю задовольняє стандарти професійного спорту.