Волейбольна форма: Командний спорт і Волейбол

Волейбол – це спортивна дисципліна, в якій змагаються дві команди. Творцем цього виду спорту вважається Вільям Дж. Морган, який викладав фізкультуру в одному з коледжів міста Холиока, США.

У 1922 році були проведені перші змагання в місті Брукліні. У них брали участь 23 чоловічі команди. У 1924 році була створена перша Європейська організація з волейболу. У другій половині того ж десятиліття були створені національні федерації СРСР, США, Японії та Болгарії. Такі технічні прийоми, як передача, подача м'яча, атакуючий удар і блок були сформовані в той же період. Надалі ці прийоми лягли в основу стратегій, які використовували команди під час гри. У 1930 році список прийомів був доповнений груповим блоком, підстраховкою і всілякими варіантами командних перепасовок і атак.

На конгресі в Марселі, який відбувся в 1951 році, були затверджені основні правила. У тому ж році були створені: арбітражна комісія і комісія, що розробляє та вдосконалює правила гри у волейбол. Було прийнято рішення наносити на форму гравця його номер (від 1 до 18). Гравці однієї команди повинні грати в однаковій формі, за винятком вільного захисника або як його ще називають – ліберо. З тих пір номер гравця наноситься на передню і задню сторону футболки і на правій стороні шорт.

Офіційне прийняття волейболу як олімпійського виду спорту відбулося в 1957 році. На поточний момент волейбол вважається одним з найпопулярніших видів спорту в усьому світі.

Волейбольна форма постійно зазнавала змін, і ставало більш зручною для гравців. Чоловіча форма складається з футболки та шорт, це класичний варіант. Жіноча форма, більш тісна, а на футболці відсутні рукава.

Dry-Mx – це унікальна технологія виготовлення матеріалів, з яких складається волейбольна форма. Такі матеріали дозволяють шкірі дихати і контролювати температуру тіла спортсмена природним шляхом. Під час інтенсивної гри, на тілі гравця утворюється волога. Якісна волейбольна форма повинна забезпечувати добру вентиляцію, щоб волога швидко випаровувалася.

Завдяки Asics і Errea якісна чоловіча і жіноча форма для гри у волейбол доступна всім

Форма – це обов'язковий атрибут, без якого неможливо обійтися. Вона допомагає відрізнити гравців різних команд, і зручна для самих граючих.

В інтернет-магазині SportUA представлений широкий вибір кращої волейбольної одягу від найбільш відомих компаній, таких як Asics і Errea. Багато вже переконалися в якості даної спортивної форми та можуть підтвердити кожен пункт, який виділяє дані бренди з числа інших:

  • Абсолютний комфорт і повна свобода в русі;
  • Одяг дуже надійна і довговічна, здатна витримати важкі навантаження;
  • Відводять якості і відмінна повітропроникність, надають ще більший комфорт під час змагань;
  • Відмінно виводить утворюється на поверхні тіла вологу і забезпечує хорошу вентиляцію;
  • Одяг виконана з легких, але, в той же час, міцних матеріалів;
  • Володіє правильним ергономічним кроєм;
  • Легко стирається. При цьому не втрачає колір і початкову форму.

Компанія Errea виробляє спортивний одяг із застосуванням передових технологій і самого якісного текстилю. У світі не існує іншого виробника має сертифікацію Oeko-Tex. Наявність даного сертифікату означає, що одяг Errea не містить ніяких шкідливих чи токсичних речовин, а також виключає наявність алергенів. Вся продукція даного бренду абсолютно безпечна.

Волейбольна форма від компаній Asics і Errea – це комфорт, безпеку і довговічність, які забезпечують надійний захист гравців і максимальний результат під час гри. В даній одязі будь відчує себе чемпіоном. Основними цілями, до яких прагнуть дані компанії, вважаються прагнення надати максимальний комфорт під час гри і підкреслити унікальність будь-якої команди.

Інтернет-магазин SportUA дозволяє комфортно придбати товар високої якості, склад в Києві

У нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати спортивний одяг на будь-який смак. Вам надається широкий спектр всіляких фасонів і забарвлень, від строгих кольорів з прямими лініями, до епатажних тонів з хитромудрими візерунками.

Завдяки вигадки дизайнерів, модельний ряд спортивного одягу рясніє своєю різноманітністю. Ви легко підберете форму вашій команді, яка буде влаштовувати кожного її учасника. Якщо ви любитель і граєте на пляжі чи у дворі, то можете підкреслити свою причетність до даного виду спорту придбавши волейбольну форму від кращих виробників, що автоматично виділяє вас серед інших гравців.

Якщо з якоїсь причини ви не змогли підібрати собі волейбольну форму, вас потішить новину про те, що у нас доступна спортивна форма на замовлення. Ви можете придбати повний комплект форми або підібрати всі її елементи окремо і створити свій унікальний образ.

Наші ціни дуже конкурентноздатні. Ми прагнемо зробити одяг та аксесуари доступними кожному, хто бажає долучитися до якогось виду спорту. На сайті магазину SportUA всі товари відсортовані за категоріями, є фільтр за розмірами і цінами, що значною мірою полегшує пошук необхідної моделі. Доставимо ваше замовлення в будь-яке місто України, з центрального складу в Києві в найкоротші терміни.

Для нас важливий кожен клієнт, і ми раді виконувати свою роботу краще і якісніше за інших, за що нас так цінують. SportUA – це надійний помічник на шляху до спортивних звершень.