Термобілизна

Існують різні фактори, які впливають на вибір такий одягу. Потрібно орієнтуватися на свої смаки, фінансові можливості, завдання, які повинні вирішуватися за допомогою такого білизни. За своїми зовнішніми характеристиками спеціальну білизну, розраховане на спортивні заняття, практично не відрізняється від звичайної білизни. Чоловіки набувають кальсони і водолазки. Для жінок пропонуються комплекти з майок, штанів, спідниць, шортів.
У будь-якому сучасному термобілизна є прошарок повітря. Завдяки такій особливості, тіло протягом тривалого часу зберігає тепло, волога при цьому з легкістю випаровується. Користуватися якісними речами можна щодня, вони купуються не тільки для спортивних вправ, але і для інших завдань. Такі моделі є комфортними, вони непомітні під верхнім одягом.

На що звернути увагу

Якщо ви зможете вибрати один раз білизна високої якості, то не будете надалі переживати за вибору такої корисної продукції. Високоякісне термобілизна для гірськолижного спорту чудово переносить прання, викручувати і віджимати його не слід. Воно може використовуватися в інтенсивному режимі, не втрачаючи свого кольору, форми, якостей.

На сучасному ринку представлені різні види одягу такого типу, що володіють певними характеристиками. У тому випадку, якщо основне завдання - зберегти тепло, а інші функції не мають великого значення, то ви можете вибрати вовняні або бавовняні речі. Якщо ж потрібно не тільки теплозбереження, але і хороше відведення вологи, то треба звертати увагу на моделі з синтетичними матеріалами. Люди, які страждають алергією, можуть набувати нові види термобілизни, в якому є три шари. Тут є гіпоалергенна, натуральна тканина, саме вона використовується для створення середнього шару.

При виборі термобілизни треба враховувати, яким саме видом спорту ви плануєте займатися. Для високої фізичної активності треба купувати термобілизна, виконана з поліпропілену. Даний матеріал володіє високою якістю влагоотведения. Подібні комплекти розраховані на людей, що займаються альпінізмом. Альтернативним варіантом є речі з поліестеру, який є матеріалом, через який відмінно проходить волога.
У тому випадку, якщо ви плануєте займатися гірськими лижами, сноубордингом, то вам потрібно звернути увагу на моделі, в яких є поліпропілен і певну кількість вовняних і бавовняних волокон. Зимовий спорт такого типу передбачає значні навантаження високої інтенсивності, що чергуються з повільним катанням. Саме з цієї причини потрібно користуватися особливим видом білизни. Потрібно пам'ятати про те, що одяг, в якій є матеріали природного походження, повинна змінюватися кожні сім-вісім годин.

Відмінності по градаціям теплоти

Сучасні види термобілизни, що випускаються різними виробниками, належать до певних категорій, тобто градаціям теплоти. Подібна властивість потрібно оцінювати уважно, так як із-за ігнорування цієї якості можуть бути не самі хороші наслідки. Наприклад, білизна, що відноситься до таких категорій, як medium і silk, можуть використовувати лижники, сноубордисти, любителі джоггинга. Якщо ж ви плануєте проводити багато часу на сильному морозі, не рухаючись активно, то вам рекомендується вибирати моделі, які входять до групи polar weight і heavy. Щоб застрахуватися від обморожень і надмірного нагрівання тіла, треба уважно підходити до вибору одягу.

Фактор виробників

Сьогодні на просторах Інтернету і в простих магазинах представлені моделі білизни, мають різні властивості, ціну, склад тканини. Випускається така продукція різними виробниками. Далеко не всі вироби є дійсно якісними, тому слід уважно вибирати термобілизна, яке відповідає всім характеристикам.

До таких виробникам можна віднести, наприклад, фірми Helly Hansen, Burton. Ці компанії, в більшості своїй, роблять білизну, призначене для любителів активних видів зимового спорту. Таку легку, комфортну нижню одяг можуть з задоволенням використовувати сучасні лижники, сноубордисти. Відзначимо, що багато скандинавські фірми випускають дуже теплу білизну, має високу щільність. Це варіант для альпіністів, а також людей, що захоплюються зимовою риболовлею. Якісні комплекти випускають компанії Brynje, Aclima.

Варто відзначити, що далеко не всю продукцію, виготовлену на іноземних підприємствах, можна придбати нашим спортсменам. Наприклад, австралійський виробник Merino Skin не має своїх філій у нас. Щоб придбати товари від цієї компанії, треба як слід постаратися. Проте якість цієї білизни є дуже високим. Воно складається з натуральної вовни мериносів. У подібних моделей гранично простий крій, а сам матеріал є дуже довговічним і еластичним.

Особливості придбання

Необхідно віддавати собі звіт в тому, що мало просто визначитися з видом білизни. Ви можете правильно підібрати гарний комплект, однак неграмотно приміряти його або ж використовувати термобілизна, поєднуючи з простим білизною, що неприпустимо.

Як приміряти білизна

Важливо розуміти, що примірка - це обов'язковий етап, без якого не варто купувати речі, щоб займатися спортом в зимовий час. Не можна купувати речі без примірки, нехай продавець і каже вам, що в його магазині є саме якісне білизна, що підходить вам. Потрібно надіти той комплект, який вас зацікавив, після чого присісти, виконати рух рук і ніг, повороти тіла. Необхідно, щоб речі сиділи комфортно, не стискаючи тіло. Однак при цьому не допускається і варіант з надмірно вільними термобілизною.

При виборі комплекту потрібно розуміти, що якісні моделі не можуть бути дешевими. Якщо правильно підібрати для себе білизну, виконане з хорошого матеріалу, то всі витрати будуть виправдані. Кожна людина, яка планує займатися зимовими видами спорту, повинен запастися і таким предметом одягу, як термошкарпетки. Не можна прагнути до економії, купуючи функціональна білизна, адже ці речі зможуть забезпечити вам комфортні відчуття при будь-якій погоді!