Волейбольна форма (Жіночий одяг)

Волейбол – це широковідомий у всьому світі командний вид спорту. Він настільки поширений, що навіть у школах під час занять з фізкультури прийнято проводити змагання по цій грі. Як і в будь-якій спортивній дисципліні у волейболі прийнято носити форму. Первісна роль форми полягає в тому, щоб доставити гравцеві максимальний комфорт. До другорядного завдання відноситься позначення гравця і визначення його причетності до певної команди чи навіть країни.

В асортименті інтернет-магазину SportUA представлені жіночі моделі спортивної форми від самих відомих брендів, таких як Asics, Mizuno і Errea. Наша форма відмінно підійде як професійним гравцям, так і новачкам. Ми надаємо широкий спектр забарвлень. Від строгих тонів до яскравих і строкатих фарб.

Волейбольна форма від компанії Asics славиться своїми інноваційними рішеннями, які роблять волейбольну форму більш зручною і довговічною. Компанія Errea постійно знаходить оригінальні рішення застосовувані для виготовлення спортивної форми. Під брендом Mizuno виходять моделі зі строгими лініями і колірними рішеннями.

Жіноча волейбольна форма відрізняється особливою естетикою, якісним кроєм і довговічними легкими матеріалами. В такій формі, волейболістки отримають максимальний комфорт, їх тіло буде дихати і вони покажуть максимально можливий результат під час гри. Поліестер – це надійний матеріал, який легко прати і він зберігає колір. Завдяки своїй фактурі поліестер легко пропускає повітря і залишається сухим навіть під час найбільш інтенсивних ігор.

Волейбольна форма виконується у відповідності з вимогами про надання максимального комфорту і не перешкоджання динаміці гравця. Жіноча форма підкреслює витонченість і пластику тіла. Чоловіча форма виконана в такому стилі, щоб підкреслити міць, силу і цілеспрямованість гравця.

Інтернет-магазин SportUA дозволяє придбати продукцію Asics, Mizuno і Errea зі складу в Києві

На сайті магазину SportUA Ви з легкістю виберете потрібну Вам модель форми. Вона розсортована за забарвленням, фасонами, розмірами і ціною. Все зроблено так, щоб Ви не витратили багато часу на пошук необхідної волейбольної форми.

У нашому каталозі представлена спортивна форма, яка виконана з легких матеріалів, завдяки чому, волога із шкіри спортсменки буде випаровуватися практично миттєво. Весь перелік спортивного одягу схвалений міжнародною федерацією FIBV. Наш магазин дуже зручний мешканкам всієї України, адже Ви можете замовити волейбольну форму, не виходячи з дому, через наш сайт. Ми здійснюємо доставку по всій країні з центрального складу, що знаходиться в Києві.

SportUA – Ваш надійний помічник у пошуку кращого одягу та аксесуарів для спорту.